Senior Logistik

Lokalita Praha
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Veronika Točíková, zobrazit tel. číslo

Máte zkušenost s přepravou větších nákladů a komunikativní znalost anglického jazyka?
Pro logistickou společnost hledáme vhodného uchazeče do týmu na seniorní pozici!

Popis pozice:

  • Plánování a sledování všech přeprav (námořní, pozemní)
  • Poskytování nejefektivnější dopravní strategie, vč. druhů dopravy, trasování, harmonogramu dodávek
  • Koordinovat operace - vykládka a nakládka plavidel, sdělovat pokyny pro manipulaci
  • Zpracování dokumentace
  • Vyřizování reklamací u dodavatelů a vymáhání pohledávek od dodavatelů
  • Provozovat a komunikovat procesy související s BOZP a kvalitou v oblasti logistiky, vč. postupů pro neshody/ incidenty, audity kvality dodavatelů prováděné inženýry kvality v oblasti získávání zdrojů
  • Hledat možnosti k úsporám

Profil kandidáta:

  • Obdobná zkušenost v oblasti logistiky se zaměřením na nadzměrnou přepravu (OOG)
  • Prokazatelné znalosti v oblasti dovozu/vývozu pro řízení mezinárodních přeprav
  • Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B2 - každodenní využití
  • Rozšířené dovednosti v oblasti celních postupů
  • Zkušenosti se správou mezinárodních obchodních transakcí a přepravních dokumentů
  • Multitasking, zodpovědnost, asertivní jednání

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Relevantní mzdové ohodnocení
  • Stravenky
  • 5 dní dovolené navíc
  • 3 sick days
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport karta
  • Fitness zázemí v kanceláři
  • Firemní akce, teambuildingové výlety, charitativní akce
  • Program doporučení známého
  • Odměny k výročí u společnosti

Máte zájem o tuto nabídku?