Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Operátor/ka výroby • 24 500 Kč/měs • ubytování, svozy •IHNED

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kněžmost
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.000 – 26.000 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Co od Vás očekáváme:

NABÍZÍME

  • mzdu 23 000 Kč/měs + příplatky za směnnost
  • svozový autobus do zaměstnání
  • stravování na pracovišti ZDARMA (výběr z 5 jídel a 2 polévek)
  • zajištěné ubytování
  • 25 dní dovolené
  • týdenní zálohy na mzdu
  • výplaty v bance bez potřeby vlastnit účet
  • dlouhodobé zaměstnání na HPP v Kněžmostu
  • dotované svozy zajištěné z Jičína, Semil, Železného Brodu, Turnova, Mnichova Hradiště, Stráže pod Ralskem

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • hlavní náplní Vaší práce bude jednoduchá montáž a kompletace plastových nádrží určených
  • pro automobilový průmysl
  • nejedná se o linkovou výrobu
  • 3 směny, 8 hod, víkendy volné

POŽADUJEME

  • praxe v oboru není podstatná, vše Vás rádi naučíme
  • nutná je pouze ochota pracovat na 3 směny

VOLEJTE ZDARMA
zobrazit tel. číslo
POBOČKA: Nerudovo náměstí 108/1, Liberec, zobrazit tel. číslo

  • Bakov nad Jizerou
  • HR Direct s.r.o.
  • 34 800 – 43 700 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. dubna
  • Jičín
  • Cortina Development spol. s r.o.
  • 30 000 – 36 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 12. dubna
  • Stará Paka
  • Lohmann & Rauscher, s.r.o.
  • Nová Paka
Zveřejněno: 9. dubna
  • Okřínek
  • BIOPOL paints s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Poděbrady
  • HYDROPRODUCT s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Špindlerův Mlýn
  • INTERHOTEL MONTANA s.r.o.
  • 24 000 – 26 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Brno
  • AG.WORK s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 9. listopadu
  • Ústí nad Orlicí
  • Kamody s.r.o.
  • od 17 800 Kč
  • Jindřichův Hradec
  • Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.
  • od 17 000 Kč

USK s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HR Direct s.r.o., Plastiform s.r.o., Josef Lojek s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Job s.r.o., SVANA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., KAMAX s.r.o., ONTEX CZ s.r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., Manuvia Praha, Cortina Development spol. s r.o., ADAM & PARTNER, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ProJobEU s.r.o., CELTIMA s.r.o., ELTODO, a.s., 21 Consult Group s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Top Servis Berka s.r.o., Lohmann & Rauscher, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., BIOPOL paints s.r.o., HYDROPRODUCT s.r.o., Jitka Poláková, Aleš Gregor, Kaufland Česká republika v.o.s., LAKOVNA REPOS s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., CentralWork s.r.o., LABE WOOD s.r.o., PATOK a.s., Agentura Top Talent, s. r. o., Advantage Consulting, s.r.o., INTERHOTEL MONTANA s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Umělecká výroba, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technik / technička, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Polygrafický inženýr / inženýrka, Polygrafický technik / technička, Obchodní zástupce / zástupkyně, Opravář / Opravářka

Mnichovo Hradiště, Bakov nad Jizerou, Kosmonosy, Příšovice, Mladá Boleslav, Turnov, Dobrovice, Český Dub, Hodkovice nad Mohelkou, Jičín, Liberec, Jablonec nad Nisou, Milovice, okres Nymburk, Velké Hamry, Stará Paka, Nymburk, Nová Paka, Hlavenec, Okřínek, Poděbrady, Skřivany, Nový Bydžov, Mělník, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Vrchlabí, Štětí, Chlumec nad Cidlinou, Český Brod, Špindlerův Mlýn

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Odbory - proč a jak je založit

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

AJ auto automobil Bor Brod den hlavní HR IT Jičín Liberec mobil Most náplň práce operátor plat platy pod Ralskem pozice práce praxe příplatky směny stravování stráž Turnov týden ubytování v bance víkend výplaty zaměstnání zdarma automobilový průmysl dar dovolené kov na pracovišti náplň obor PR průmysl výběr výroby