Hledáme lidem práci Manpower

IT administrátor

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledám nového kolegu do týmu, který bude mít na starost interní infrastrukturu, která běží jak na Windows, tak Linux servech. Staň se součástí firmy, která vyvíjí konfigurátor aut na zakázku pro německou automobilku Volkswagen a zjišťuje jejich chování. Přihlaš se jednoduchým kliknutím nebo mi napiš email pro více informací!

Popis pozice:

Budeš součástí týmu 3 systémových administrátorů, kteří mají na starost správu interní infrastruktury, tvorbu prostředí pro vývojáře a zároveň poskytují podporu německy mluvícím zaměstnancům -> pozor nejsme Help Desk!

Výhody na pracovišti:

✅Malý tým

✅Jazykové kurzy

✅Otevřenost k novým technologiím

Profil kandidáta:

Co musíš umět:

☑️Administrace Windows

☑️Linux server

☑️Active Directory

☑️Virtualizace (VMware, Hyper-V)

☑️Administrace sítí

☑️MS SQL servery

☑️Angličtina B2

Nabízíme:

✔️Částečný home office

✔️Motivující finanční zhodnocení

✔️Prostředí stabilní a prosperující mezinárodní společnosti

✔️Práce s novými a neustále se vyvíjejícími technologiemi

✔️Možnost osobního a profesního růstu

  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. dubna
  • Děčín
  • GPD a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 14. července
  • Karlovy Vary
  • IT Brains s.r.o.
  • od 24 100 Kč
Zveřejněno: 29. prosince
  • Buštěhrad
  • Martin Peroutka
Zveřejněno: 29. srpna
  • Ostrava
  • Národní divadlo moravskoslezské,…
  • 28 070 – 37 170 Kč
Zveřejněno: 23. května
  • Chodov, Praha
  • EGEM s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 2. února
  • Ostrava
  • PQT Prosperity Invest s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 6. prosince
  • Poděbrady
  • POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 21. prosince
  • Dobříň
  • Glazura s.r.o.
  • 19 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 10. března
  • Horní Počernice, Praha
  • První novinová společnost a.s.
  • Mošnov
  • JOB AIR Technic a.s.
Zveřejněno: 30. srpna
  • Bor
  • LOXXESS Bor s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 7. září
  • Nusle, Praha
  • VGD Technologies s.r.o.
  • 32 000 Kč
Zveřejněno: 11. července
  • Havířov
  • Základní škola a Mateřská škola Havířov…
  • od 19 770 Kč
Zveřejněno: 27. ledna
  • Chomutov
  • Základní škola Chomutov, Kadaňská 2334
  • od 17 070 Kč
  • Jičín
  • PIVNICE U ŠUKŮ s.r.o.
  • od 41 000 Kč
Zveřejněno: 28. ledna
  • Ostrava
  • ZETRIA CONSULTING, spol. s r.o.
Zveřejněno: 25. února

Jobs Contact Personal, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, MUNIPOLIS s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., PTF financial s.r.o., Trenkwalder a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní operátor / operátorka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Konzultant / konzultantka IT, Návrhář / návrhářka procesů, Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Technik / technička IT, Tester, Vývojář / Vývojářka, Copywriter, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Náborář / Náborářka, Geodet / Geodetka, Stavební technik / technička, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Projektant / Projektantka, Support IT, Obchodní zástupce / zástupkyně, Online marketing, Technik / technička automatizace

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

administrátor AJ angličtina auto automobil email EU hledám hodnocení home office chování interní IT kandidát kurz kurzy mezinárodní mobil možnost náplň práce Německo nové Office pozice práce prostředí růst SOU společnost společnosti stabilní technologie výhody zaměstnanců finanční firmy jazyk kov na pracovišti náplň národní osobní PR profesní profi součást systém technolog tým vývojář