Hledáme lidem práci Manpower

DHL hledá nové skladníky s VZV! 28 000 Kč - Rudná u Prahy

Lokalita Beroun
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte práci bez nočních směn s volnými víkendy? Vlastníte oprávnění na VZV a práce ve skladu Vám není cizí? Pak hledáme právě Vás! Pojďte pracovat pro světového lídra v oblasti logistiky!

Po zkušební době navíc od nás dostanete náborový BONUS!

Popis pozice:

  • vyřizuje objednávky dle požadavků zákazníka a dle přidělené dokumentace
  • provádí skladové operace za použití vysokozdvižného vozíku a ostatní manipulační skladové techniky vč. skenerů
  • vyskladňuje a naskladňuje zboží do/z regálů nebo nákladních aut
  • provádí balení, etiketování a kompletaci zboží dle požadavků zákazníka
  • hotové zásilky převáží na určené místo, přeskládává zboží
  • třídí prázdné palety dle druhů a kvality

Profil kandidáta:

  • zkušenosti s prací ve skladu
  • platné VZV oprávnění
  • možnost pracovat na ranní (4:30-13:00) a odpolední (12:30-21) směnu
  • spolehlivost a vzorná docházka

Nabízíme:

  • mzdu 28 000 Kč měsíčně
  • 70 Kč stravenkový paušál za každou odpracovanou směnu
  • náborový bonus po zkušební době - 3 000 Kč v čistém!
  • možnost MultiSport karty

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svůj životopis prostřednictvím formuláře níže! Těšíme se na Vás na osobním pohovoru.

  • Suchomasty
  • Pavlis s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Přátelské prostředí
  • Herní zóna
  • Parkoviště
Zveřejněno: 17. dubna
  • Liboc, Praha
  • Základní škola Dědina, Praha 6,…
  • 10 000 – 20 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 16. dubna
  • Praha
  • Asper Ut s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
včerejší
  • Praha
  • INOS Zličín, a.s.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Občerstvení na pracovišti
  • Praha
  • Stavební společnost Šlehofer, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Praha
  • Myslibořice
  • Diakonie ČCE - středisko v Myslibořicích
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 31. července
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Střítež, Třebíč
  • TEDOM a.s.
  • Herink
  • Carpathian Dream s.r.o.
  • 16 900 – 17 000 Kč
  • Náchod
  • MIKO 2000 s.r.o.
  • od 18 500 Kč
  • Uherské Hradiště
  • Miroslav Chýla
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 1. srpna
  • Tuchlovice
  • CzechTrans s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč

VELKÁ PECKA s.r.o., INTERSIGN, s.r.o., Barrandov Studio a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Pavlis s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Markmont, s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., L & L Products, s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Nielsen CZ s.r.o., Česká pošta, s.p., ManpowerGroup s.r.o., Stokvis Promi s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ProJobEU s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., AD SECURITY s.r.o., Delirest services s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Lagardere Travel Retail, a.s., PLAS s.r.o., XXXLutz, PORR a.s., Základní škola Dědina, Praha 6, Žukovského 6, K2 moto s.r.o., ČESKÁ TELEVIZE, Kongresové centrum Praha, a.s., Městská poliklinika Praha, Alena DOLEŽALOVÁ, KLENOTA s.r.o., Prusa Research a.s., ProfesKontakt, s.r.o., Novitim s.r.o., Skanska a.s., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., Asper Ut s.r.o., LANDECO s.r.o., OK klima s.r.o., CigDus s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., INOS Zličín, a.s., Manuvia GreatWork s.r.o., Daniel Menšík, Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., TEMEC FACILITY a.s., Advantage Consulting, s.r.o., the italians wine food a.s., Aleš Veselý, Human-Res s.r.o., AllTech s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Rámař / Rámařka, Rytec / Rytkyně, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Umělecká výroba, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Sklenář / Sklenářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Servisní technik / technička, Elektronik / Elektronička

Praha 4 - Libuš, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Liboc, Praha 4 - Braník, Praha 4 - Podolí, Praha 4 - Nusle, Praha 1 - Nové Město, Praha 1 - Staré Město, Žebrák, Jinočany, Hostivice, Hořovice, Dobrovíz, Kladno, Středokluky, Praha

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

bonus Bor docházka dokumentace druh formulář hledám IT kandidát kvality místo možnost nabídka nábor náplň práce nové paušál plat pohovor pozice práce Rudná sklad sport stravenkový paušál technik víkend vzor zkušenosti životopis dokument karty kov logistik náborový náklad náplň navíc oblast oblasti operace oprávnění osobní Ostatní PR profi techniky zákazník zkušební zkušenost