Hledáme lidem práci Manpower

C++ Backend Developer - Mobile Networks

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

  • Líder v oblasti mobile messaging, súvisiacej security a analytiky
  • Priekopník v oblastiach IoT, 5G, VoLTE, VoWiFi, RCS, Cloud RAN
  • Služby využíva 60 % celosvetovej populácie
  • Sídlo v Dallase, v Brne R&D centrum s 230+ inžiniermi

Popis pozice:

  • Vývoj v prostredí Linux, v jazyku C++ alebo C, doplnené skriptovaním a používaním automatizovaných testov v Pythone (alebo TCL, LUA)
  • Vývoj Message Controler-u na produkte SMS Centrum.
  • Práca na novej verzii, kde sa do stávajúceho produktu doimplementuvávajú nové moduly na pripojenie do moderných sietí 4G a 5G.
  • Jedná sa najmä o vývoj nových vecí (90 %).
  • 14-denné sprinty, denne krátke stand-upy, v týme 6-7 ľudí

Profil kandidáta:

  • Týmový a komunikatívny hráč
  • Vhodné aj pre absolventov IT oboru
  • Dobrá znalosť C alebo C++
  • Dobrá znalosť architektúry OS Linux, základná správa systému, vedieť sa vzdialene pripojiť na PC, príkazový riadok v Bashi, vytváranie/ukončovanie procesov
  • Základná znalosť Python alebo iného skriptovacieho jazyka pre účely písania a používania automatizovaných testov
  • AJ na úrovni čítania a písania technickej dokumentácie

Nabízíme:

  • Flexibilná pracovná doba, Home Office
  • Vzdelávací systém, kurzy angličtiny
  • Stravenky 100 kč
  • 25 dní dovolenky, 3 sick days
  • Cafeteria systém 350 kč/mes., 1500 kč príspevok na penzijko, príspevky vo významných jubileách, 50 000 kč za doporučenie kandidáta
  • Posilovňa, mladý tým, turnaje v stolnom futbale, firemné akcie

Možnosť práce s technológiami: Atlassian (JIRA, Bitbucket, Confluence), Jenkins, regresné testovanie, virtualizácia, Kafka, Elastic, Spark, Java SE/EE, REST, Maven, javascript, Apache

  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. dubna
  • Stodůlky, Praha
  • People Consulting s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 27. března
  • Ostrava
  • MonkeyData s.r.o.
  • 60 530 – 90 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 30. března
  • Hradec Králové
  • 4home, a.s.
  • 50 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 4. dubna
  • Brno
  • iShopping Inc., odštěpný závod
  • 26 600 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 10. února
  • Ostrava
  • 45 000 – 90 000 Kč
Zveřejněno: 12. prosince
  • Ostrava
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Brno
  • GIT Consult Czech s.r.o.
Zveřejněno: 1. července
  • Brno
Zveřejněno: 7. července
  • Olomouc
Zveřejněno: 20. července
  • Ostrava
  • CertiCon a.s.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 18. ledna
  • Brno
  • Brno
Zveřejněno: 28. září
  • Modletice
  • Zeppelin CZ s.r.o.
Zveřejněno: 15. února
  • Říčany, Praha-východ
  • Bohumín
  • Domov Jistoty, příspěvková organizace
  • 16 980 – 24 780 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Žichlínek
  • Základní škola a Mateřská škola…
  • 30 000 – 42 000 Kč
Zveřejněno: 17. ledna
  • Zlín
  • EFFBE - CZ s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč

Jobs Contact Personal, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., PTF financial s.r.o., Trenkwalder a.s., JISTU recruitment s.r.o., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, MUNIPOLIS s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní operátor / operátorka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Konzultant / konzultantka IT, Návrhář / návrhářka procesů, Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Technik / technička IT, Vývojář / Vývojářka, Copywriter, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Náborář / Náborářka, Geodet / Geodetka, Stavební technik / technička, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Projektant / Projektantka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Online marketing, Technik / technička automatizace

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

absolvent AJ analytik architekt auto Bor den developer doba home office HR IT kandidát kurz kurzy mobil náplň práce nové Office pozice práce práva role security sick day správa stravenky vhodné automat centrum clo cloud dokument Java jazyk náplň oblast oblasti obor PC PR proces profi služby systém test tým