Skladník/skladnice

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pardubice
Firma SIMIX HR s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 3. 1. 2017

Co od Vás očekáváme:

Hledáme uchazeče na pozici „skladník/skladnice“ pro mezinárodní společnost KYB Manufacturing Czech s.r.o., která se řadí mezi nejvýznamnější výrobce tlumičů do automobilů na světě.

Nástup možný ihned!

NÁPLŇ PRÁCE:
příjem, evidence, výdej materiálu, práce se skladovým systémem

POŽADUJEME:
spolehlivost, zodpovědnost, dobrý zdravotní stav, ochotu pracovat na směny, chuť pracovat a učit se novým věcem, zkušenost na podobné pozici výhodou, platný průkaz na VZV výhodou

NABÍZÍME:
zázemí stabilní mezinárodní společnosti,
zajímavé finanční ohodnocení,

  • příspěvek na ubytování – až 3 000,– Kč
  • bonus za docházku – až 1 000,– Kč
  • příspěvek na dopravu – 500,– Kč
  • osobní ohodnocení – až 1 000,– Kč
  • náborový příspěvek – 3 000,– Kč

zálohy na mzdu,
možnost ubytování,
práce na HPP s možností kariérního růstu,
dlouhodobá spolupráce,
práce v dosahu MHD Pardubice.

V případě zájmu: kontaktujte nás na tel. čísle: zobrazit tel. číslo , popř. zašlete Váš profesní životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář, nebo nás navštivte v náborovém centru SIMIX, 1. patro OC GRAND, Nám. republiky 1400, 530 02 Pardubice

  • Plzeňský kraj
  • Markéta Dvořáková
  • 18 000 – 19 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. března
  • Brno
  • Skladník/skladnice
  • 19 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 7. března

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

AJ auto automobil bonus Bor den email evidence hledám hodnocení IT mezinárodní mobil možnost nábor náplň práce odpovědnost ohodnocení Pardubice plat práce profesní životopis příspěvek růst sklad směny společnost společnosti spolupráce stabilní ubytování uchazeč zdravotní zdravotní stav životopis centrum finanční kariérní kontakt manufacturing materiál náborové náborový náplň národní osobní PR profesní případ stav systém zkušenost