Hledáme lidem práci Manpower

Manažer zákaznického servisu a logistiky

Lokalita Cheb
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte nějaké zkušenosti s vedením zákaznického servisu, či logistického oddělení? Můžete nabídnout znalosti ohledně projektového managementu a silné komunikační dovednosti? Už jste někdy slyšel/a o mezinárodních přepravách a víte co je to Supply chain a jaké jsou dopravní požadavky v rámci mezinárodního FMCG?

Popis pozice:

Vítěz tohoto výběrového řízení bude zodpovědný za zlepšování procesů zákaznického servisu s cílem zajistit snížení nákladů a zvýšení účinnosti v rámci daných povinností. Budete aktivní prvek mezi zákazníky, pobočkami v regionech a interními odděleními, a zároveň budete mít zodpovědnost za neustálou spolupráci mezi těmito bloky.

Co se týče zákaznického servisu, budete:

- zajišťovat a průběžně zvyšovat efektivitu zákaznického servisu jak pro interní, tak externí zákazníky
- řídit a podporovat procesy řízení objednávek včetně nových spouštění
- kontrolovat, analyzovat a průběžně zlepšovat kvalitu daných procesů
- provádět denní a měsíční reporty

Pro logistiku Vaše činnosti budou:

- rozvíjení plánu pro dodávky výrobků
- koordinace příchozího toku materiálu od interních dodavatelů k externím dodavatelům
- průběžná kontrola pro další optimalizaci dopravních procesů a údržbu/zlepšení rychlosti prodeje
- udržování a následné zlepšování kvality procesů dopravy s cílem redukovat náklady na přepravu

Profil kandidáta:

- alespoň bakalářské vzdělání s relevantní praxí s obdobnými činnostmi
- vzdělání a/nebo zkušenosti s exportem na mezinárodní úrovni
- skvělé počítačové dovednosti (SAP, MS Office, Outlook)
- znalosti a dovednosti z oboru projektového managementu
- velmi dobré komunikační dovednosti
- znalost supply chain
- angličtina na výborné úrovni, čeština nebo němčina výhodou

Nabízíme:

- práci v nadnárodní stabilní společnosti
- atraktivní balíček benefitů
- bonusy
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- 3 sick days

  • Hrádek nad Nisou
  • Manpower
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. února
  • Ústí nad Labem
  • Vencová Zuzana
Zveřejněno: 4. února

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Cheb, Sokolov

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Trainee program – první práce pro absolventy

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

AJ angličtina benefit bonus bonusy Bor cíle činnost den EU interní IT kandidát kvality management manažer mezinárodní náklady náplň práce němčina odpovědnost Office ohledně plán pobočka povinnost pozice požadavky práce procesy řízení sick day SOU společnost společnosti stabilní stravenky vedení vzdělání zkušenosti znalost znalosti cíl činnosti daný dopravní dovednost dovolené externí komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kontrola koordinace kov logistik materiál měsíční náklad náplň národní obor oddělení odpovědný opravy počítač PR proces procesů prodej profi projekt projektové region report servis výběr výše zákazník zkušenost zvýšení