Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Skladový operátor/ka • 155 Kč/hod • 2 směny

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Strančice
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.000 – 26.000 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Co od Vás očekáváme:

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • vybalování a balení výrobků (drobná elektronika) do krabic
  • kontrola, zda není výrobek poškrábaný či poničený
  • manipulace s výrobkem v přístroji na etching (laserové gravírování)
  • práce s počítačem
  • 2 směny (R/O, víkendy volné)

NABÍZÍME

  • mzda 130 – 155 Kč/hod.
  • stravenkový paušál 55 Kč/směna
  • příspěvek na ubytování 1500 Kč/měsíc
  • ubytování ve 2–3 lůžkových pokojích, wifi ZDARMA
  • směny ranní a odpolední
  • svozová doprava z metra Opatov zdarma
  • zálohy na mzdu v hotovosti
  • možnost kariérního postupu
  • možnost výplat bez nutnosti vlastního bankovního účtu
  • možnost získání evropského průkazu VZV

POŽADUJEME

  • nutná znalost práce na PC (excel, office)
  • manuální zručnost
  • spolehlivost
  • čistý výpis z rejstříku trestů

VOLEJTE ZDARMA zobrazit tel. číslo
Mobilní tel. č. zobrazit tel. číslo

  • Modletice
  • Kaufland Česká republika v.o.s.
  • 29 500 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 27. března
  • Modletice
  • 33 000 – 39 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 23. března
  • Praha
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 29 000 – 34 000 Kč

AUTO PATRON s.r.o., K2 moto s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., DoDo Czech s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., AZ FLEX, a.s., TOPTRADE, spol. s r. o., MESSENGER a.s., ČSAD Střední Čechy , a.s., TIR CENTRUM s.r.o., Šmídl s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., Wolt Česko s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., PPL CZ s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o., XXXLutz, Strojmetal Aluminium Forging a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Česká pošta, s.p., Almeco, s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Trenkwalder a.s., STILL ČR spol. s r.o., ASBISC ENTERPRISES PLC, Agency Prague, organizační složka, BREADWAY a.s., PJ EXPEDIS, spol. s r.o., Košík.cz s.r.o., BAUFERA s.r.o., TextilEco a.s., BCS Automotive Interface Solutions s.r.o., MIMO BOHEMIA, a.s., C.S.CARGO a.s., SECURITAS ČR s.r.o., JLV, a.s., Zavolejsikurýra.cz a.s., New River International s.r.o., Krajské ředitelství policie hl. m. Prahy, Zrno zrnko s.r.o., LKQ CZ s.r.o., DSA a.s., BAKKER, s.r.o., Schäfer - Menk s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ASAP Delivery s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., Správa služeb hlavního města Prahy, Prusa Research a.s., BENDA zemní práce s.r.o., Správa železnic, státní organizace, HakimiStyle s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Curso s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Balení zásilek, Celník / Celnice, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Inspektor / Inspektorka, Manažer / manažerka nákupu, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Náborář / Náborářka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Servisní technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Shift leader / Vedoucí směny

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Braník, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 4 - Kamýk, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 9 - Běchovice, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Krč, Praha 9 - Černý Most, Praha 10 - Malešice, Praha 4 - Michle, Praha 4 - Modřany, Praha 4 - Hodkovičky, Praha 4 - Nusle, Praha 9 - Kbely, Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 1 - Nové Město, Praha 8 - Libeň, Jílové u Prahy, Úvaly, Benešov, Jirny, Český Brod, Vysočany, Praha, Divišov

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

bankovní elektro měsíc mobil možnost mzda náplň práce Office operátor paušál plat postup pozice práce příspěvek sklad směny stravenkový paušál ubytování víkend zdarma získání znalost Zruč dar doprava elektronika kariérní kontrola kov mobilní náplň oprava PC počítač PR směna stroj