Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Operátor/ka výroby • 27 000 Kč/měs • 12hod směny • ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Mladá Boleslav
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 24.000 – 28.000 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Co od Vás očekáváme:

NABÍZÍME

  • 27 000 Kč/měs
  • zajištěné ubytování s příspěvkem 2000 Kč
  • ubytování: 2 pokoje mají společné sociální zařízení a kuchyňku
  • MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna, kurty atd.)
  • odměnu 3 000,– Kč za každého nového doporučeného kolegu
  • týdenní zálohy na mzdu

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • výroba a montáž plastových nádrží
  • automobilový průmysl
  • automatizovaná výroba
  • 12 hod směny, 14 dnů noční směny, 14 dnů ranní směny – krátký, dlouhý týden

POŽADUJEME

  • manuální zručnost
  • schopnost práce na 12 hod směnách

KONTAKT
Volejte zdarma zobrazit tel. číslo
Mobilní tel.č. zobrazit tel. číslo

  • Bakov nad Jizerou
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 32 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. dubna
  • HR Direct s.r.o.
  • 34 800 – 43 700 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy

ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Job s.r.o., SVANA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Plastiform s.r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HR Direct s.r.o., USK s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Josef Lojek s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., KAMAX s.r.o., ONTEX CZ s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., Česká pošta, s.p., DISPONERO s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Vedoucí týmu / Team leader, Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Umělecká výroba, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technolog / technoložka ve strojírenství, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Obchodní zástupce / zástupkyně, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Mladá Boleslav, Kosmonosy, Dobrovice, Bakov nad Jizerou, Mnichovo Hradiště, Milovice, okres Nymburk, Příšovice, Hlavenec, Turnov, Nymburk, Český Dub, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

AJ auto automobil den IT mobil náplň práce nové operátor pozice práce řízení směny sport týden ubytování výroba zdarma Zruč automat automobilový průmysl dar karta kontakt mobilní náplň PR průmysl schopnost sociální výroby