Volné místo ve firmě A-JOBS GmbH

Instalatér

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rakousko
Firma A-JOBS GmbH
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Stavebnictví a realitní služby, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 2.000 – 2.100 €
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

A-JOBS GmbH

AUSTRIANJOBS byla založena v roce 2011 Thomasem Maurerem. Kromě centrály v Mauthausenu má společnost nyní dalších pět poboček v Rakousku, včetně náborové a obchodní kanceláře v České republice!

Hledáme zaměstnance s širokým spektrem kvalifikace – od jednoduchých asistentů až po vysoce kvalifikované kvalifikované pracovníky nebo techniky. Pokrýváme téměř každé odvětví.

A-JOBS GmbH

Co od Vás očekáváme:

Jsme rakouská personální agentura a hledáme instalatéry do Rakouska.

Náplň práce:

  • voda, plyn, topení
  • demontáž původního topení a instalace nového tepelného zařízení

Požadavky:

  • pracovní zkušenosti s instalatérskými pracemi
  • vyučení jako instalatér výhodou
  • flexibilita a smysl pro zodpovědnost
  • vlastní automobil a řidičský průkaz sk. B
  • alespoň základní znalost německého jazyka pro dorozumění se na pracovišti

Nabízíme:

  • mzdu min. 2000 Euro čistého měsíčně
  • diety
  • příplatek na ubytování
  • rakouskou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • 13. a 14. plat

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis v německém jazyce s fotografií prostřednictvím odpovědi na tento inzerát.

  • Zahraničí
  • power jobs GmbH
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. září
  • Poděbrady
  • PMS, spol. s r.o.
  • 19 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 18. února
  • Rumburk
  • MORAFIS-SEVER, spol. s r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 12. září
  • Litvínov
  • VM-Instalservis s.r.o.
  • od 50 000 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Frýdek-Místek
  • A V O S spol. s r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 15. července
  • Krnov
  • Pavel Harnol
  • 15 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 12. ledna
  • Most
  • TOVOK s.r.o.
  • od 100 Kč / hod
Zveřejněno: 29. července
  • Orlová
  • VIVA Orlová, s.r.o.
Zveřejněno: 16. května
  • České Budějovice
  • ANIMATRANS s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 29. září
  • Teplice
  • OLPET s.r.o.
  • 106 – 130 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 31. prosince
  • Staré Město, Svitavy
  • SFF Montage s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 31. července
  • Jablonec nad Nisou
  • ACL Anodizing s.r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 8. března
  • Havlíčkův Brod
  • WS servis s.r.o.
Zveřejněno: 20. listopadu
  • Újezd nad Lesy, Praha
  • STIS pro MK s.r.o.
Zveřejněno: 6. března
  • Třinec
  • IPS Třinec, a.s.
  • od 130 Kč / hod
Zveřejněno: 3. září
  • Plzeň
  • ENERGIZE GROUP s.r.o.
  • 26 000 – 36 000 Kč
Zveřejněno: 25. října
  • Odunec
  • VTP Kočí s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 13. prosince
  • Most
  • TOPSERVIS Novák s.r.o.
  • 17 800 – 25 000 Kč
  • Liberec
  • Progres Liberec s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 23. června
  • Netolice
  • AREP servis s.r.o.
Zveřejněno: 3. srpna
  • Jevíčko
  • Instalatérství Tříska s.r.o.
Zveřejněno: 25. března
  • Přerov
  • Vodo - topo instalace s.r.o.
  • 20 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Ostrava
  • Ostravské opravny a strojírny, s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 8. ledna
  • Rakovník
  • Masarykova nemocnice Rakovník s.r.o.
  • 19 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 19. srpna
  • Baška
  • VODOTOP FM s.r.o.
  • 23 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 19. prosince
  • Duchcov
  • Stav-idea s.r.o.
Zveřejněno: 28. dubna
  • Strakonice
  • ČZ a.s.
  • 20 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 2. prosince
  • Lázně Libverda
  • LÁZNĚ LIBVERDA, a.s.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 17. května
  • Třinec
  • Tadeáš Tacina
Zveřejněno: 21. června
  • Ostrava
  • KERNBACH s.r.o.
  • 23 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 12. prosince
  • Karlovy Vary
  • THERMAL-F, a.s.
  • od 25 500 Kč
  • Velké Pavlovice
  • Štambacher s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 18. srpna
  • Duchcov
  • Technické služby města Duchcova, s.r.o.
  • od 19 700 Kč
Zveřejněno: 24. června
  • Ústí nad Labem
  • Cvrček, s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 10. prosince
  • Domažlice
  • P R A V E S, spol. s r.o.
Zveřejněno: 7. října
  • Pelhřimov
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 27 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 29. října
  • Havířov
  • VINAMET CZ s.r.o.
  • od 21 000 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • Malá Morávka
  • Josef Figura
  • od 37 500 Kč

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

agentura auto automobil diety EU fotograf hledám instalatér inzerát IT mobil na dobu neurčitou náplň práce nové odpovědnost personální agentura plat požadavky práce pracovní příplatek Rakousko řízení ubytování zkušenosti znalost životopis agent foto instalace jazyk na dobu na pracovišti náplň německé odpovědi personální PR případ řidič vyučení zkušenost