Instalatér Rakousko

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Rakousko
Firma A-JOBS GmbH
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 1.900 – 2.100 €
Kontakt Ondřej Severin, Diana Šmídová, zobrazit tel. číslo

Jsme rakouská personální agentura a hledáme instalatéry do Rakouska.

Náplň práce:

  • voda, plyn, topení
  • demontáž původního topení a instalace nového tepelného zařízení

Požadavky:

  • pracovní zkušenosti s instalatérskými pracemi
  • vyučení jako instalatér výhodou
  • flexibilita a smysl pro zodpovědnost
  • vlastní automobil a řidičský průkaz sk. B
  • alespoň základní znalost německého jazyka pro dorozumění se na pracovišti

Nabízíme:

  • mzdu min. 2000 Euro čistého měsíčně
  • velké diety 26,40 Euro
  • příplatek na ubytování 15 Euro denně
  • rakouskou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • 13. a 14. plat

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis v německém jazyce s fotografií prostřednictvím odpovědi na tento inzerát.

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist