Práce: Operátor(-ka) výroby - svozy zdarma, Benešov

lokalita: Benešov zadavatel: Etimos Human s.r.o. Odpovědět na inzerát

Pro našeho prosperujícího zákazníka z oblasti automobilového průmyslu hledáme pracovníky na pozici operátor(-ka) výroby, vhodné pro absolventy.

Požadujeme:

  • základní, SOU, SŠ vzdělání
  • dobrý zrak podmínkou (nevadí brýle)
  • manuální zručnost, pečlivost (práce s malými součástkami)
  • práce v 3 směnném provozu nebo krátký /dlouhý týden (12hod.směny)

Náplň práce:

  • montáž drobné autoelektroniky

Benefity:

  • výkonnostní prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • benefity ve výši 500,– Kč / za kalendářní měsíc
  • příspěvek na závodní stravování
  • zajištěny zdarma svozy z Vlašimi, Votic a Týnce nad Sázavou, Sedlčan – Neveklov- Benešov

NÁSTUP: ihned nebo dohodou
MZDA: od 17000,– Kč do 23 000,–Kč

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Benešov

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

Silvia Slosarčíková

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist