Volné místo ve firmě Mondi Štětí a.s.

Juniorní manažer ve výrobě

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Štětí
Firma Mondi Štětí a.s.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Vysokoškolské / universitní
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Mondi Štětí a.s.

Jsme předním světovým výrobcem papíru a obalových materiálů. Naše výrobky denně přinášejí užitek milionům lidí, kteří je využívají ve svém pracovním životě i volném čase.

Co od Vás očekáváme:

Jsme významná nadnárodní společnost, součást skupiny Mondi Group. Vyrábíme papírové obalové materiály a buničinu, které dodáváme firemním zákazníkům v České republice i v zahraničí. Sídlíme ve Štětí, asi 50 km severozápadně od Prahy.

Co vás čeká

  • činnosti v oblasti technologie výroby papíru a kvality
  • udržování stávajících technologií, zavádění nových postupů a procesů v oblasti výroby
  • řešení technologických problémů ve výrobě
  • tvorba technologických postupů
  • účast na procesu optimalizace výroby
  • velmi úzká spolupráce s oddělením výroby
  • účast na projektech

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru – elektrotechnika nebo strojírenský směr
  • znalost výrobních technologií
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • aktivní přístup k práci, flexibilita
  • ochota a schopnost rychle se orientovat a učit novým věcem
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • týmový hráč

Co vám můžeme nabídnout

  • kariérní postup a možnost rozvoje v silné společnosti
  • být součástí rozvoje společnosti
  • 13. plat
  • 14.500,– Kč jako odměnu za Váš nástup
  • až 29.000,– Kč odměnu za doporučení nového kolegy
  • až 6.000,– Kč příspěvek na dopravu
  • 29.000,– Kč příspěvek na přestěhování
  • vysoké věrnostní odměny
  • 25 dní dovolené
  • bezúročné půjčky
  • firemní akce pro celou rodinu
  • dlouhodobá spolupráce
  • fajn partu, která táhne za jeden provaz

  • Ústí nad Labem
  • Háma Marksová Kateřina
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. dubna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Mělník, Kralupy nad Vltavou, Klecany, Ústí nad Labem, Děčín, Mladá Boleslav, Kladno, Praha, Louny, Teplice

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

AJ akce činnost den dění elektro elektrotechnik HR IT kvality manažer možnost náplň práce nové odměny plat postup práce příspěvek rozvoj SOU společnost společnosti spolupráce stěhování Štětí technik technologie v zahraničí vysoké vzdělání zahraničí znalost znalosti anglické činnosti dovednost dovolené firemní jazyk kariérní komunikační materiál náplň národní oblast oblasti oddělení organizační schopnost organizační schopnosti PR problém proces procesů projekt přístup půjčky řešení sever schopnost schopnosti součást stroj technické technika technolog tvorba tým výrobní výroby zákazník