Operátor výroby/Skladník - 1 směnný provoz (150kč-200/hod)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hranice, okres Přerov
Firma REAL JOB s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Základní

Co od Vás očekáváme:

Nabídka práce na pozici Operátor výroby/Skladníka v Hranicích na Moravě pouze na ranní směnu

Náplň práce:

  • převážení dřevovláknitých desek
  • manipulace s deskami (jedná se o fyzicky náročnou práci vhodnou pro muže – zvedají se břemena 20–30kg)
  • průkaz VZV výhodou

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • platové podmínky 150kč – 200Kč/hod
  • nástup možný ihned

  • Hranice, Přerov
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 22. března
  • Kopřivnice
  • Comac jobs s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Třinec
  • Lenka Sýkorová
  • 22 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 7. října

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., ARAKO spol. s r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., BBA HRANICE, spol. s r.o., RenoServices, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., AB Max Lisovna Kovářov s.r.o., JPF Czech s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Valašské Meziříčí, SH Job Partners s.r.o., Comac jobs s.r.o., Markmont, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., ARTEMIS agency s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., LUMA trading s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, Hřiště v CAJKU s.r.o., AMES s.r.o., AC Jobs, s.r.o., TRIMILL, a.s., Lead - Project Advices s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Kovář / Kovářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka chemické výroby

Olomouc, Opava, Bílov, okres Nový Jičín, Hranice, okres Přerov, Bělotín, Všechovice, okres Přerov, Radotín, Potštát, Dolní Újezd, okres Přerov, Odry, Valašské Meziříčí, Šenov u Nového Jičína, Nový Jičín, Fulnek, Přerov, Tršice, Hlubočky, Velká Bystřice, Sedlnice, Fryšták, Vsetín, Kopřivnice

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

AJ HR IT na Moravě nabídka nabídka práce náplň práce operátor plat podmínky práce sklad náplň operátor výroby platové podmínky PR výroby