Práce: Pokladní zpracovatel hotovosti - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 16 000 Kč

lokalita: Libeň, Praha zadavatel: G4S Cash Solutions (CZ), a.s.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro pracoviště v Praze hledáme vhodné uchazeče na pozici „Zpracovatel hotovosti“.

Náplň práce:

  • počítání bankovek a mincí pomocí bankovní techniky
  • plnění kazet určených k doplnění bankomatů a přepočítání obsahu kazet
  • evidence a reporting na PC
  • administrativa zásilek
  • práce v nerovnoměrně rozložené pracovní době – především noční směny

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání v nadnárodní společnosti
  • dlouhodobou spolupráci
  • možnost osobního růstu a zvyšování odborné kvalifikace
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravenky
  • slevy na zboží a produkty u partnerských společností
  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 16000 Kč

Požadujeme:

  • ukončené středoškolské vzdělání (minimálně vyučen)
  • věk nad 18 let
  • čistý trestní rejstřík
  • dobrý zdravotní stav
  • spolehlivost, čestnost, pečlivost
  • základy práce s PC

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Libeň, Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Délka prac. poměru

na dobu určitou
10. 10. 2016 — 30. 9. 2017

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

18.000 – 19.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.