Práce: Obchodní Referent/ka S Rj Nebo Fj

lokalita: Opava zadavatel: Comac jobs s.r.o. Odpovědět na inzerát

Pro našeho významného klienta – výrobní firmu s dlouholetou tradicí – hledáme obchodní/ho referenta/ku

K VAŠIM ÚKOLŮM BUDE PATŘIT:

  • Podpora obchodníka
  • Denní komunikace se zákazníky v RJ nebo FJ
  • Zajištění chodu zakázek a jejich správa v systému
  • Komunikace s odděleními napříč firmou
  • Příprava cenových nabídek, kalkulací a objednávek

POŽADUJEME:

  • Aktivní znalost RJ nebo FJ
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Technické myšlení
  • Samostatná osobnost orientovaná na zákazníka
  • Spolehlivost, iniciativa, zodpovědnost
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)

NABÍZÍME:

  • pracovní poměr na HPP
  • zázemí stabilní české společnosti
  • zajímavou pracovní náplň
  • řadu zaměstnaneckých výhod a benefitů

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Opava

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

Anežka Kodytková

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist