Montér a dopravce nábytku a kuchyní Möbelix Ostrava

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma REAL JOB s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní

Co od Vás očekáváme:

Montáže a doprava kuchyní a nábytku – Möbelix Ostrava

Pro pobočku obchodního domu s nábytkem a bytovými doplňky MÖBELIX hledáme šikovné montéry a dopravce kuchyní a nábytku na plný úvazek.

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost
  • výuční list v oboru truhlář
  • PRAXI V OBORU MIN. 2 ROKY- nutnost!
  • řidičský průkaz pro skupinu B – aktivní řidič
  • časovou flexibilitu
  • výborný zdravotní stav

Náplň práce:

  • doprava a montáž nábytku a kuchyní u zákazníků
  • montáž nábytku na prodejní ploše obchodního domu
  • nakládka a vykládka montovaného zboží

Nabízíme:

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • stabilní zaměstnání s dlouhodobou perspektivou
  • firemní benefity (stravenky, sleva na firemní sortiment)

  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 110 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Stod
  • Brusiči
  • od 130 Kč / hod
Zveřejněno: 15. ledna

Autocentrum Ostrava s.r.o., ČESKÉ PLOTY, s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Etimos Human s.r.o., Markmont, s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., M + D MARKET s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Pragolematik s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Randstad HR Solutions s.r.o., POSPIECH SD, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., Šmídl s.r.o., Trenkwalder a.s., DAKO Brno, spol. s r.o., TATRA TRUCKS a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Opravář / Opravářka, Lakýrník / Lakýrnice, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Elektrikář / Elektrikářka, Shift leader / Vedoucí směny

Ostrava, Celá ČR

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Odbory - proč a jak je založit

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

benefit benefity Bor hledám IT mezinárodní náplň práce obchodní Ostrava práce společnost společnosti stabilní stravenky truhlář úvazek zaměstnání zdravotní zdravotní stav doprava firemní kov list náplň národní obchod obor oprava PR prodej prodejní rok řidič stav zákazník