Operátor/ka výroby - Velká Bíteš: Hrazené ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Liberec
Firma Lead - HR Services s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 24.000 – 27.000 Kč
Kontakt Andrea Kinzelová, zobrazit tel. číslo

Místo výkonu práce: VELKÁ BÍTEŠ

Pro našeho klienta, stabilní společnost zabývající se výrobou produktů pro automobilový průmysl, hledáme agenturní zaměstnance na pozici operátor/ka výroby. Firma se specializuje na produkci plastových výrobků, kovové součásti airbagů, plastové dekorativní díly karosérie a funkční plastové chladící a palivové systémy.

Náplň práce

  • Obsluha výrobních linek na základě výrobního plánu dle stanovených postupů
  • Řádné značení všech dílů na pracovišti
  • Řádné vyplnění výrobní dokumentace

Nabízíme

  • Nástupní mzda 24 000 – 27 000 Kč/měsíc
  • Ostatní příplatky: 25% přesčas, 25% sobota, neděle, 100% státní svátek, 10% noc.
  • Hrazené ubytování ve VELKÉ BÍTEŠI
  • Svozové autobusy do místa výkonu práce (doba jízdy 15 min)
  • Příspěvek na dojíždění až do výše 2080 CZK / měsíčně dle délky vzdálenosti od bydliště.
  • Závodní stravování – kantýna
  • Příspěvek na obědy ve výši 40 Kč/den
  • Rozvojová akademie pro pracovníky ve výrobě nebo také např. zvýhodnění tarify volání.

Požadujeme

  • Pracovitost
  • Zodpovědnost
  • Spolehlivost
  • Zručnost
  • Ochota práce v nepřetržitém provoze
  • Ochota práce ve VELKÉ BÍTEŠI

Máte zájem o tuto nabídku?