! Stabilní práce ve výrobě! Od 28 000 Kč do kmene+svoz !

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma RIGHT INDICADA s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 28.000 – 34.500 Kč

RIGHT INDICADA s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pokud hledáte opravdu stabilní zaměstnání a chcete nastoupit ihned do kmene – OZVĚTE SE NÁM!
Pro našeho klienta, výrobní společnost v oblasti automotive, obsazujeme pozici operátora/ky výroby s nástupem ihned do kmene!

Lokalita: Mošnov – svoz zdarma z Ostravy, Frýdku-Místku, Havířova, Karviné, Petřvaldu, Studénky, Orlové a Bílovce! Z ostatních měst je MHD plně proplácena na základě jízdenek.

Co Vás čeká?

  • Výroba předních světlometů a zadních svítilen do automobilů.
  • Montáž elektrobaterií.
  • Doplňková činnost jako příprava materiálu, balení atd.
  • Střídání pracovní činnosti každé 2 hodiny proti stereotypu.

Vhodné pro muže i ženy, práce v týmu. Nástup ihned do KMENE – stabilní práce!

Podmínky a očekávání:

  • Manuální zručnost a šikovnost.
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu.
  • Hledáme zodpovědného člověka, který se obloukem vyhýbá absenci a který hledá dlouhodobou práci.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Stabilní a dlouhodobou práci – nastoupíte ihned do kmene společnosti!!
  • Průměrná nástupní mzda ve výši 27 474 Kč (základní mzda 24 930 Kč + 1 204 Kč průměrný příplatek za noční směny + 1 300 Kč bonus nováčka).
  • Další a zajímavé navýšení mzdy po zkušební době – aktivity bonus až 3 100 Kč navíc každý měsíc!
  • 13. a 14. plat.
  • Dotovaná strava (obědy od 25 Kč).
  • Svozové autobusy zdarma, nebo plné proplacení jízdenek a mnoho dalšího.

Zaujala Vás tato stabilní pracovní pozice do kmene společnosti? Nečekejte na nic a zašlete svůj životopis.

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 19. dubna
  • Vítkov
  • SEVEN SPORT s.r.o.
  • 21 500 – 23 500 Kč
Zveřejněno: 25. října
  • Hostivař, Praha
  • Mgr. Pavlína Šlajsová
  • 23 000 – 27 000 Kč
  • Kopřivnice
  • Mgr. Jitka Kelnarová
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 27. září
  • Vlašim
  • MP KOVÁNÍ s.r.o.
  • 22 000 – 30 000 Kč
  • Benešov
  • David Štěpánek
  • 18 000 – 25 000 Kč
  • Rybnice
  • BEST, a.s.
  • 15 200 – 18 000 Kč

Manuvia, a. s., organizační složka, Jan Hefner, Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia Ostrava, ManpowerGroup s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Etimos Human s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Skanska a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Markmont, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Výrobce / výrobkyně forem, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Autočalouník / Autočalounice, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka chemické výroby, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Rychvald, Bohumín

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Rekvalifikační kurzy v kostce

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

AJ auto automobil bonus činnost den elektro Havířov hledám hodiny IT Lom měsíc mobil mzda mzdy náplň práce nová operátor Petřvald plat podmínky pozice práce pracovní pracovní činnost pracovní činnosti pracovní pozice průměrná průměrný příplatek směny společnost společnosti stabilní STK vhodné výroba zaměstnání zdarma Zruč životopis činnosti dar kov lokalita materiál náplň navíc oblast oblasti odpovědné Ostatní placení PR příprava světlo tým výrobní výroby výše zkušební