Hledáme lidem práci Manpower

Dělník plastikářské výroby 137 Kč/h + příplatky

Lokalita Tábor
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Mezinárodní firma s dlouhodobou historií, která se zabývá výrobou prvků pro stavebnictví, hledá šikovného pracovníka na pozici Dělník plastikářské výroby.

Jsi manuálně zručný a chceš si slušně vydělat?

Nevadí Ti práce na směny? Pokud ano, s námi je možné domluvit jakýkoliv kompromis

Obsluha strojů Ti není cizí?

Pak jsi náš člověk!

Popis pozice:

Čeká Tě nenáročná práce spojená s obsluhou stroje.

Dostaneš od nás pracovní smlouvu na HPP.

Operativně se domluvíme na možnosti jednosměnného nebo třísměnného provozu.

Profil kandidáta:

Postačí nám, budeš-li manuálně zručný a my se na tebe budeme moct spolehnout.

Pozice je vhodná spíše pro muže

Nabízíme:

Kromě základní mzdy: 137 Kč/h od nás za odvedenou práci dostaneš patřičné příplatky, prémie a odměny:

-příplatky za odpolední 13.50 Kč/h

-příplatky za noční 21 Kč/h

-odměny při pracovních a životních jubileích

-roční prémie

Protože si ceníme našich zaměstnanců a vážíme si práce, kterou pro nás odvádí, dopřáváme jim celý týden dovolené navíc

Hlady u nás také nebudeš - za každý odpracovaný den Ti náleží jedna stravenka

A neminou Tě ani příjemné společenské akce, kde se s kolegy pravidelně družíme a oslavujeme naše úspěchy.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

akce dělník den firma IT kandidát mezinárodní možnost mzdy náplň práce odměny plat pozice práce pracovní pracovník příplatky směny stavebnictví týden týden dovolené navíc vhodná zaměstnanců Zruč dovolené kov možnosti náplň národní navíc obsluha PR prémie profi příjemné roční stav stravenka stroj vydělat výroby životní