Elektromechanik v terénu

Lokalita Praha
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Andrea Laganová, zobrazit tel. číslo

Hledáme do týmu elektromechanika, který bude v rámci jednosměnného provozu cestovat po interních provozovnách společnosti v rámci celé ČR a provádět na místě údržbu a opravy zařízení. Nabízíme zkrácenou pracovní dobu 7,5 h denně od pondělí do pátku. Nástup možný ihned či dohodou.

Popis pozice:

  • preventivní údržba a opravy zařízení
  • odstraňování závad na zařízeních
  • spolupráce při modernizaci zařízení
  • vykazování servisních zásahů do reportů

Profil kandidáta:

  • elektrotechnické vzdělání
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochota cestovat v rámci celé ČR!
  • výhodou Vám bude vyhláška č. 50 § 6 a znalost slaboproudu

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení adekvátní Vašim zkušenostem
  • měsíční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • firemní dodávka
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jednosměnný provoz od pondělí do pátku
  • zkrácená pracovní doba: 7,5 hodiny denně
  • pečlivé zaškolení a přátelské prostředí
  • smlouva na HPP
  • nástup možný ihned či dohodou

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete mi prosím svůj životopis. V případě dotazů jsem Vám k dispozici. Všechny Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Máte zájem o tuto nabídku?