Hledáme lidem práci Manpower

Operátor/ka výroby v Kutné Hoře za 24 000 Kč

Lokalita Kutná Hora
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Klidná práce v čistém a nehlučném prostředí bez stresu výrobní linky.

Dobré dopravní spojení a jistota stabilní práce na hlavní pracovní poměr!

Popis pozice:

Budete sestavovat, testovat a kontrolovat počítačové servery a následně je čistit a balit.

Stačí Vám základní znalost počítačů – žádná praxe ale není potřeba, vše Vás naučíme!

Profil kandidáta:

Stačí Vám manuální zručnost a ochota naučit se něco nového.

Nabízíme:

Práce na HPP pro stabilního zaměstnavatele je fajn, ale co získáte?

Základní mzdu 19 350 Kč měsíčně a další výhody, například:

  • výkonnostní a směnné příplatky ke mzdě ( průměrně 4150 Kč )
  • dotované stravování – teplé jídlo si dáte už za 6 Kč
  • růst v rámci společnosti, když Vám práce půjde od ruky

a mnoho dalších.

Můžete také doporučit kamaráda a získat dalších 3 000 Kč navíc!

Získejte novou práci už dnes.

Neváhejte a ozvěte se nám jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo volejte zobrazit tel. číslo .

Můžete se také stavit osobně na naší pobočce v Kolíně (Karlovo náměstí 75, mezi radnicí a prodejnou Baťa).

  • Humpolec
  • Eva Březinová
  • 25 000 – 29 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. dubna
  • Horní Počaply
  • Delirest Services s.r.o.
Zveřejněno: 14. dubna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Uhlířské Janovice, Poděbrady

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vše o služebním autě k soukromým účelům

AJ hlavní IT jídlo kandidát Kolín náplň práce nové operátor plat pozice práce pracovní pracovní poměr praxe prostředí příklad příplatky růst společnost společnosti stabilní stravování stres výhody výkon zaměstnavatel znalost Zruč dopravní linky náplň navíc odpovědní počítač poměr PR prodej profi stav test výkonnost výrobní výroby