Hledáme lidem práci Manpower

Frontend Developer - Angular - Mobile Networks

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Staň sa súčasťou spoločnosti, ktorá je priekopníkom v nových technológiach v oblasti mobilných sietí (5G, VoLTE, VowiFi, RCS, Cloud RAN). Technológie organizácie využíva 60 % celosvetovej populácie.

O firme:

Sídlo Dallas, Texas

Brno R&D 230+ inžinierov

Popis pozice:

Tvojou úlohou bude vývoj frontendu k nástroju, ktorý zbiera dáta o objeme a časoch uskutočnených tel. hovorov a poslaných SMS správ, štatistiky vizualizuje a poskytuje koncovým užívateľom (operátorom). Môžeš sa podieľať aj na iných technológiach ako napr. odhaľovanie kradnutých telefónov, SMS SPAM Shield, a veľa ďalších v oblasti mobile network security.

Vývojové prostredie:

Agile Scrumban

Sprinty 14 dní, denne krátke stand-upy

OS Linux (Debian)

Team 6-7 mid-senior ľudí

HW vybavenie 16 GB RAM, 2 monitory

Špecifikácie:

Náplň práce Vývoj nových vecí (90 %) na 2 roky starom produkte, z toho 60 % kódenie

novej funkcionality, 10 % práca s Big Data (Elastic, Apache, Kafka, ML)

Spolupráca HPP, full-time, part-time, ne IČO

Dovolenka 25 dní

Home office 1-2x/týždeň

Flexi prac. doba Áno

Cestovanie Nie

Výhody na pracovisku:

✅ Mladý menší team

✅ No dress code

✅ Ovocné dni

✅ Posilovňa

✅ Stolný futbal

Profil kandidáta:

☑️ 1-ročná skúsenosť s Angularom

☑️ Užívateľská znalosť Linuxu

☑️ Týmový hráč

☑️ AJ B1

Nabízíme:

✔️ Multisport karta

✔️ Certifikáty, kurzy angličtiny

✔️ 3 sick days

✔️ Príspevok na penzijko

  • Praha
  • Lucie Račková
  • 45 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Přátelské prostředí
  • Dog-friendly office
Zveřejněno: 21. ledna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

AJ Brno data den developer doba dress code home office HR HW IT kandidát kurz kurzy mobil náplň práce Office operátor pec pozice práce security sick day slaný sport výhody certifikát clo cloud karta náplň nástroj oblast oblasti PR profi rok stroj tým