Hledáme lidem práci Manpower

Vývojář JavaScript (Angular 2, Node.js) - Opava

Lokalita Opava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Rozšiřujeme profesionální tým o vývojáře, kteří mají chuť rozvíjet a zdokonalovat naše produkty. Vyvíjíme vlastní pluginy pro správu reklam na webových stránkách. Naše produkty tak zná každý, aniž by o tom vlastně věděl.

Popis pozice:

Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi.

Můžeš si vybrat, jestli Tě více zajímá Frontend nebo Backend.

Jsme menší společnost, v ČR je nás celkem asi 55 a máme v plánu se rozšiřovat. Preferujeme neformální prostředí. Pracujeme v párech a nováčky plně proškolujeme.

Profil kandidáta:

Pro Tebe je důležité, abys měl chuť na sobě pracovat a zkoumat nové technologie a postupy.

Jaké tvoje znalosti u nás oceníme?

  • JavaScript, TypeScript
  • Node.js a asynchronní programování
  • AngularJS, Angular 2
  • NoSQL databáze (MongoDB, Cassandra)
  • Big Data technologie (Kafka, Druid, Samza)
  • Clean code, TDD
  • Event sourcing, CQRS, Microservices
  • GIT
  • Vagrant, Docker
  • Vývoj velkých škálovatelných aplikací

Nabízíme:

Nabízíme nejširší nabídku firemních benefitů (6 týdnů dovolené, home office, politika důvěry, bonusy v rámci motivačního programu, firemní výuka jazyků, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, opravdu hodně dobré firemní akce, dog friendly office, občerstvení a další).

Programátory podporujeme v účasti na všech významných IT událostech jako například, WebExpo, konference Devel.cz, BarCampy v Ostravě a Brně, atd.

Pokud Tě zajímá více, přihlas se a domluvíme se na schůzce.

  • Kopřivnice
  • Manpower
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. ledna

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

AJ akce benefit bonus bonusy ČR data důležité event home office HR IT kandidát náplň práce nová nové občerstvení Office Opava penzijní připojištění plán pojištění politika postup pozice práce programátor prostředí příklad připojištění příspěvek SOU společnost stravenky technologie znalost znalosti bar CAM databáze dovolené firemní Java jazyk motivační náplň penzijní PR profi program technolog tým událost vývojář