Hledáme lidem práci Manpower

Skladníci - šance pro Vás! Český Brod. Práce, která dává smysl. NÁSTUP DLE DOMLUVY. Z Kolína zajištěna doprava ZDARMA.

Lokalita Český Brod
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

POZICE - SKLADNÍK

PRACOVIŠTĚ - ČESKÝ BROD

Společnost patří mezi největší průmyslové podniky světa, je jednou z nejvíce inovativních společností a na průmyslových trzích působí již více než 350 let.

V České republice působí od roku 1992.

*Hledáme pracovníky i na pozici strojníka a řídiče nákladního vozidla. DOPORUČ kamaráda a získej odměnu 3000Kč.

Popis pozice:

  • práce ve skladu
  • směny: ranní, odpolední, noční (víkendy volné)
  • detailní přiblížení při osobním setkání

Profil kandidáta:

  • zkušenosti s VZV
  • platný průkaz na VZV výhodou - rádi průkaz obnovíme

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • mzda dle zkušeností
  • nástup dle domluvy
  • 25 dnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • nástup do kmenového stavu !!!

  • Plzeň
  • Ulč Daniel
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. dubna
  • Plzeň
  • Montér VVN
  • od 21 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Nymburk, Mnichovice, okres Praha-východ, Poděbrady, Uhlířské Janovice, Praha, Klecany, Benešov, Mladá Boleslav, Mělník, Kralupy nad Vltavou

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

AJ Brod Český Brod hlavní hledám kandidát Kolín mzda náplň práce nové plat podnik pojištění pozice práce pracovní pracovní poměr pracovník příspěvek sklad směny společnost stravenky víkend zdarma zkušenosti životní pojištění dar doprava dovolené inovativní náklad náplň oprava osobní penzijní podniky poměr PR profi průmysl průmyslové průmyslový rok stav stroj zkušenost životní