Volné místo ve firmě SULCO Automotive Group, s.r.o.

Projektový/á Manažer/ka - Automotive

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Celá ČR
Firma SULCO Automotive Group, s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

SULCO Automotive Group, s.r.o.

Společnost SULCO Automotive Group, s.r.o. je poskytovatelem služeb pro strojírenský a automobilový průmysl. Svoji činnost zahájila ve státech východní Evropy: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko.

Poslání naší společnosti je poskytovat výrobcům automobilů a dodavatelům plnohodnotný servis v oblasti managementu kvality a výroby, ale i softwarového inženýrství.

Co od Vás očekáváme:

Do našeho přátelského týmu pro úspěšnou mezinárodní společnost SULCO Automotive Group, s. r. o. pro lokalitu Bor u Tachova hledáme Projektovou manažerku/Projektového manažera.

Náplň práce:

  • Zajištění a vedení projektů control & rework.
  • Vedení týmu inspektorů kvality, auditorů a koordinátorů.

Požadujeme:

  • Min. středoškolské vzdělání.
  • Min. 1 rok praxe v automobilovém průmyslu.
  • Velkou časovou flexibilitu – ochota cestovat za projekty v rámci ČR, ale i mimo!
  • Znalost anglického nebo německého jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni.
  • Zodpovědnost, spolehlivost, logické uvažování, vůdčí schopnosti, schopnost jednat s lidmi.
  • ŘP sk. B
  • Nástup ihned!

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Zajímavou a nestereotypní práci v úspěšné společnosti v oblasti automotive.
  • Zdarma ubytování v penzionu.
  • Služební auto i k soukromým účelům.

Životopis zasílejte na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář.

Zasláním Vašeho životopisu společnosti SULCO Automotive Group, s. r. o. souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů dle zákona č. 101/200 Sb., o ochraně osobních údajů.

  • Hlubočepy, Praha
  • Barrandov Studio a.s.
  • 13 900 – 14 500 Kč
  • Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
včerejší
Nutně vás hledají
  • Chrášťany, Praha-západ
  • VELKÁ PECKA s.r.o.
  • 36 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 21. března

HOBRA - Školník s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Barrandov Studio a.s., Schäfer - Menk s.r.o., ŠTĚPÁNEK, spol. s r.o., ARCOS FM CZ s.r.o., RS Premiere s.r.o., Poradce Podnikatele, spol. s r.o., STAEG, spol. s r.o., HAWLE ARMATURY, spol. s r.o., Areklama s.r.o., LESS MESS STORAGE s.r.o., LOXIA Architectes Ingenierie s.r.o., Petr Havlík, SERVIS-CENTRUM CZ s.r.o., Gavri s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., MESSENGER a.s., VELKÁ PECKA s.r.o., K2 moto s.r.o., Mateřská škola Juarézova, příspěvková organizace, Go Digital! s.r.o., Schaeffler Production CZ s.r.o., Dominika Säcklová, RKO GROUP a.s., UlovDomov.cz s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Trenkwalder a.s., New River International s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Správa služeb hlavního města Prahy, ManpowerGroup s.r.o., Domácí hospic Vysočina, o.p.s., Smurfit Kappa Czech s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., iFORO Group, s.r.o., COMPOSITE COMPONENTS a.s., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, Personal fabric - agentura práce, a.s., LAKUM - GALMA a.s., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., JPF Czech s.r.o., Stolárna na statku s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., STAVOSPOL, s.r.o., Ender Pavel, Mgr. - soudní exekutor, Generální finanční ředitelství, Česká spořitelna, a.s., VP trend s.r.o., ZLKL, s. r. o., Keller Radek, JUDr., advokát, HIT HOFMAN, s.r.o., CentralWork s.r.o., JOBSTART s.r.o., iProdukce s.r.o., Daniel Zemánek, 21 Consult Group s.r.o., COBAP s.r.o., LASTING SPORT s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., AJK CZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., GESCRAP CZECH s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Quinn Hotels Praha, a.s., Coweo Technologies s.r.o., TEDi obchodní s.r.o., EAGLE FITNESS s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Matěj Gregor, Lindex s.r.o., ZLINER s.r.o., Alternetivo s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Recepční, Referent / Referentka, Správce / Správkyně, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Převozník / Převoznice, Ekonom / Ekonomka, Investiční makléř / makléřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Provozní / F&B Manager, Konzultant / konzultantka IT, Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Správce / správkyně IT, Technik / technička IT, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Webdesigner, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Finanční ředitel / ředitelka (CFO), Finanční manažer / manažerka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Online marketing

Praha 5 - Hlubočepy, Praha 4 - Michle, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Braník, Praha 6 - Bubeneč, Praha 10 - Vršovice, Praha 4 - Nusle, Praha 8 - Libeň, Praha 7 - Holešovice, Praha 10 - Strašnice, Jesenice, okres Praha-západ, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Chrášťany, okres Praha-západ, Hradec Králové, Svitavy, Chomutov, Vysoké Mýto, Nový Jičín, Kladno, Nýřany, Nové Město na Moravě, Hradec nad Moravicí, Pardubice, Mělník, Choceň, Ostrava, Humpolec, Lovosice, Poděbrady, Valašské Meziříčí, Bílov, okres Nový Jičín, Slatiňany, Jihlava, Olomouc, Opava, Děčín, Ústí nad Labem, Loštice, Psáry, České Budějovice, Teplice

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

AJ audit auditor auto automobil Bor ČR den e-mail hlavní hledám hodnocení HR inspektor IT kvality Luže manažer mezinárodní mobil náplň práce odpovědnost ohodnocení práce pracovní pracovní poměr praxe služební služební auto SOU společnost společnosti Tachov ubytování vedení vzdělání zaslání zdarma znalost životopis anglické dar finanční jazyk náplň národní německé oblast oblasti osobní poměr PR projekt projektové projektový průmysl přátelské rok schopnost schopnosti tým údaj vedení týmu