Hledáme lidem práci Manpower

Technolog - start nových projektů

Lokalita Ostrov, okres Karlovy Vary
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledá se seniorní technolog s technickým vzděláním (eletro/strojní) a komunikativní angličtinou nebo němčinou. Čtěte dál.

Popis pozice:

  • Řízení a koordinace činností při náběhu nové výroby
  • Definování parametrů technologických postupů, kusovníků a návodek
  • Kalkulace pro jednotlivé produkty
  • Optimalizace stávajících výrobních procesů za cílem zvýšení efektivity práce
  • Tvorba layoutů

Profil kandidáta:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro/strojní)
  • Komunikativní znalosti AJ/NJ (podmínkou)
  • Praxe ve výrobě kabelových svazků (velkou výhodou)
  • Zkušenosti s industrializací nových projektů a plánováním layoutů (výhodou)
  • Orientace v SAP (výhodou)

a dále oceníme znalosti z oblastí:

  • Ergonomie pracovišť
  • Kaizen
  • PFMEA
  • 5S
  • MOST

Nabízíme:

  • Mzda podle zkušeností (35 000 - 65 000 Kč)
  • Měsíční prémie
  • Odměny za nadstandartní výkony
  • Zkrácená pracovní doba 37,5 h/týdně
  • Vánoční bonus
  • 22 dní dovolené
  • Možnost závodního stravování a stravenky k tomu
  • Systém vzdělávání a školení dle individuálních potřeb

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Ostrov, okres Karlovy Vary, Chodov, okres Sokolov, Sokolov, Chomutov, Cheb

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

AJ bonus cíle činnost doba elektro IT kandidát Most možnost mzda náplň práce návod NDA nová nové odměny plán plánování postup pozice práce pracovní pracovní doba praxe stravenky stravování školení výkon vzdělání vzdělávání zkušenosti znalost znalosti cíl dar dovolené koordinace měsíční náplň oblast PR prémie proces procesů profi projekt stroj systém technické technický technolog tvorba výrobní výroby výše závod zkušenost zvýšení