Servisní technik

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma KM Career s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Co od Vás očekáváme:

Pro významného klienta, hledáme na tuto pozici kandidáty, kteří splňují vstupní požadavky a oslovila je pracovní nabídka a náplň na tuto pozici.

Náplň práce:

  • Zajištění příslušného servisu a poradenství u zákazníků a uživatelů dodaných výrobků.
  • Zabezpečení servisní činnosti, provádění montáže a instalace výrobků u zákazníků a interně, jejich uvedení do provozu.
  • Vyřizuje reklamační stížnosti a o své práci vede příslušnou dokumentaci.
  • Zajišťuje mechanické a elektrické opravy zdrojů téměř všech výrobců a značek.
  • Záruční opravy zdrojů, zajištění oprav prodávaných zdrojů značek. Dle náročnosti opravy se řeší buď zde, nebo se zasílají k opravě výrobci.
  • Přestavby zdrojů. Zajištění přestavby zdrojů s nestandartním připojením hořáků na EURO koncovky.
  • Opravy nabíjecích a starých zdrojů. Jedná se vesměs o mechanická poškození kabelů a zdrojů včetně elektrooprav.
  • Opravy hořáků.
  • Externí servis. Záruční a pozáruční servis u zákazníků dle jejich požadavků.
  • Řešení nestandartních problémů u zákazníka.
  • Posouzení možnosti technického řešení úkolu.

Požadavky:

  • SOU/SŠ vzdělání nejlépe v oboru elektro
  • Nutnost vyhlášky č. 50 § č. 6
  • Znalost silnoproudu a elektrotechnických zařízení nutností
  • 2 roky praxe v oboru
  • Zručný, samostatný a schopný definovat potřeby firmy
  • Znalost elektronických zařízení nutností
  • Praxe v oboru svařovacích zdrojů výhodou
  • Řidičský průkaz „B“

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní společnosti
  • Dlouhodobá vize a pestrá práce
  • Stravenky a zaměstnanecké výhody
  • Dobrý kolektiv
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Možnost nástupu ihned

Oslovila Vás tato nabídka? Chcete pracovat pro tuto společnosti? V případě zájmu volejte nebo pište pro bližší informace a osobní pohovor na tuto kontaktní osobu:

Jana Wollmannová
Tel.: zobrazit tel. číslo
E-mail: e-mail přes odpovědní formulář
Web: www.kmcr.eu
Evidenční číslo: 0064

  • Olomoucký kraj
  • ZEMAN Váhy s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. listopadu
  • Jihomoravský kraj
  • TRESCON Executive Search s.r.o.
Zveřejněno: 7. prosince
  • VARGA s.r.o.
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 18. března
  • Říčany, Praha-východ
  • Arcon Machinery a.s.
Zveřejněno: 14. července
  • Znojmo
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 3. ledna
  • Třinec
  • MEPAC CZ, s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 9. prosince
  • Kolín
  • COPIERS HELP s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 15. listopadu
  • Hradec Králové
  • Pavel Šimek
Zveřejněno: 19. prosince
  • Most
  • ŠUDOMA s.r.o.
  • 20 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 21. února
  • Hustopeče
  • COOLCZ s.r.o.
  • 15 000 – 17 000 Kč
Zveřejněno: 19. ledna
  • Mnichovo Hradiště
  • JaP - Jacina, s.r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 27. ledna
  • Krupka
  • CTDI Czech s.r.o.
  • 16 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 26. května
  • Čakovice, Praha
  • TONSTAV-SERVICE s.r.o.
Zveřejněno: 20. dubna
  • Karlovy Vary
  • Stäubli Systems, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Tavíkovice
  • NORIA s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 30. března
  • Paskov
  • PEMIT, s.r.o.
Zveřejněno: 12. září
  • Praha
  • Jiří Seidl
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 21. prosince
  • Praha
  • MOJA servis s.r.o.
Zveřejněno: 20. září
  • Tábor
  • HECHT MOTORS s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 29. srpna
  • Přestanov
  • T - P R O T E C H , spol. s r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 4. ledna
  • PRESS - HAMMER, s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 22. října
  • Turnov
  • KM Career s.r.o.
Zveřejněno: 5. ledna
  • Liberec
  • Jablonec nad Nisou
  • Žďár nad Sázavou
  • Hettich ČR k.s.
  • od 20 000 Kč
  • Liberec

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

AJ Bor činnost den dění elektro e-mail EU hlavní hledám kandidát Most možnost nabídka náplň práce NDA nová pohovor poradenství požadavky práce pracovní pracovní nabídka pracovní poměr praxe reklama řízení SOU společnost společnosti stabilní starý stravenky technik vedení výhody vzdělání zaměstnanec zaměstnanecké výhody znalost Zruč činnosti daný dar dokument elektrické externí firmy informace instalace kolektiv kontakt mechanická mechanické možnosti náplň obor opravy osobní pečení poměr PR problém přestavby případ rok ruční řešení servis síla stav technické technický úkol uživatel zákazník zaměstnanecké zdroj