Elektromechanik/elektromechanička

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pardubice
Firma SIMIX HR s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Co od Vás očekáváme:

Hledáme uchazeče na pozici „elektromechanik/elektromechanička“ pro společnost Faurecia Interiors s.r.o – Pardubice (Černá za Bory).

Nástup: dle dohody

Pracovní náplň: údržba montážních linek, elektromechanické opravy výrobních strojů, záznamy o náhradních dílech a opravách, pravidelné prohlídky strojů a jejich následná evidence, upozorňování na chyby a odstraňování poruch.

Požadujeme: SOU/SŠ vzdělání v oboru elektrotechnik/elektromechanik, platná vyhláška č. 50/78 Sb., min. § 6; praxe min. 1 rok na obdobné pozici, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, ochotu pracovat na směny (nepřetržitý a 3směnný).

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zajímavé finanční ohodnocení, dostupnost MHD Pardubice, možnost ubytování.

V případě zájmu: kontaktujte nás na tel. čísle: zobrazit tel. číslo , popř. zašlete Váš profesní životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář, nebo nás navštivte v náborovém centru SIMIX, 1. patro OC GRAND, Nám. republiky 1400, 530 02 Pardubice.

  • Pardubice
  • SIMIX HR s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. prosince
  • Napajedla
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Chropyně
  • Příbram
  • HK-DŘESTAV s.r.o.
  • 14 000 – 25 000 Kč
  • Jilemnice
  • Devro s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Smíchov, Praha
  • Pivovary Staropramen s.r.o.
  • Špindlerův Mlýn
  • D&R Solution s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Jihlava
  • Jablonec nad Nisou
  • Simona Havlová
  • 8 000 – 9 999 Kč
  • Ostrava
  • Aramark Services - zařízení školního…
  • 11 000 – 13 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

AJ Bor den elektro elektromechanik elektrotechnik email evidence hledám hodnocení HR chyby IT Most možnost nábor náplň práce nepřetržitý odpovědnost ohodnocení Pardubice plat práce pracovní praxe profesní životopis samostatnost směny SOU společnost společnosti stabilní technik ubytování uchazeč vzdělání životopis centrum díl dohody finanční kontakt mechanické mechanické opravy náborové náplň obor opravy PR pracovní náplň profesní prohlídky případ rok stroj údržba výrobní záznam