Hledáme lidem práci Manpower

Operátor/ka výroby - jednoduchá práce (Louny, svoz zajištěn)

Lokalita Louny
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nabízíme jednoduchou manuální práci u výrobní linky ve společnosti zabývající se výrobou benzínových čerpadel, škrticích klapek a palivových modulů pro světové automobilky, a dodává různé obrobené hliníkové díly pro automobily.

Popis pozice:

Operátoři výroby pracují u výrobních linek čerpadel a palivových modulů.

Profil kandidáta:

Máte zkušenosti z výrobního prostředí? A nevadí Vám pracovat ve třísměnném provozu? Pokud ano, splňujete tím naše základní předpoklady pro tuto pozici.

Dále oceníme technickou zdatnost, dobrý zrak a spolehlivost.

Nabízíme:

Kromě základní mzdy, která činí 17 800 Kč, navíc získáte:

– bonus za docházku 2 000 Kč,

- bonus za dobře odvedenou práci 1 500 Kč,

– pravidelné navyšování mzdy,

– stravenky,

– příplatek za odpolední, noční, víkend, přesčas,

– zajištěnou doprava, která je částečně hrazena (Bečov u Mostu, Panenský Týnec, Postoloprty, Most, Lenešice, Peruc)

a jiné.

V případě zájmu zašlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář zde nebo nás kontaktujte na tel. zobrazit tel. číslo .

Těšíme se na spolupráci.

  • Dnešice
  • Michal Tsametis
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. května
  • Vyškov
  • Růžena Váchová
Zveřejněno: 7. května
  • Dnešice

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Louny, Most, Chomutov, Litvínov

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

AJ auto automobil automobily Bečov bonus den formulář HR kandidát Louny mobil Most mzdy náplň práce operátor plat Postoloprty pozice práce prostředí přesčas příplatek společnost společnosti stravenky Týn Týnec víkend zkušenosti životopis díl doprava kontakt kov linky náplň navíc operátoři oprava PR profi předpoklad případ výrobní výroby zkušenost