Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Modelář/ka stavebnic - od 164 Kč/hod - Kladno

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kladno
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 27.000 – 30.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Milujete stavění a hraní si se stavebnicí? Tak toto bude Vaše práce snů! Hledáme stavitele! Práce vás bude bavit a zároveň si vyděláte skvělé peníze až 30 000 Kč.

Co požadujeme?

  • Zkušenosti se stavbou modelů výhodou (plastikové, papírové, keramické)
  • Dobrou prostorovou představivost, smysl pro detail
  • Práce s PC
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Ochotu práce na 3směnný provoz PO-PÁ

Nabízíme vám

  • Stabilní práce na HPP
  • Hodinová mzda od 164 Kč/hod
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost rozvoje kreativity
  • Dotované stravování (oběd již od 17 Kč)
  • Volné víkendy
  • Zálohy každý týden
  • Parkování v areálu společnosti
  • Nástup ihned

Pracovní náplň

  • Vytváření velkých 3D modelů sestavených ze stavebnice! Modely se pak používají jako propagační předměty stavebnic, například v obchodech.

Zaujala vás naše nabídka? Zasílejte nám prosím své životopisy. Pro více informací volejte na uvedené telefonní číslo.

  • Dobrovíz
  • Stokvis Promi s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Rudná, Praha-západ
  • Markmont, s.r.o.
Zveřejněno: 27. března
  • Plzeň
  • Pajmová Dana
Zveřejněno: 15. března
  • Plzeň
  • Markéta Dvořáková
Zveřejněno: 22. července
  • Plzeň
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 23. listopadu
  • Staňkov, Domažlice
  • Michaela Morávková
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 14. října
  • Plzeň
  • Roman Tykvart
  • 35 000 – 53 000 Kč
Zveřejněno: 28. října
  • Stodůlky, Praha
  • Dagmar Nováková
  • Zeleneč
  • Zdeňka Kettnerová

VELKÁ PECKA s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o., ProJobEU s.r.o., Automyčka Express s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., Stokvis Promi s.r.o., Quality Shop s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., PORR a.s., SH Job Partners s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., AC Jobs, s.r.o., Petr Malík, Česká pošta, s.p., Golf Beřovice s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Markmont, s.r.o., PACKMAN´S PACK s.r.o., JEŽ - kamenické práce, spol. s r.o., Skanska a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Swisspearl Česká republika a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Trenkwalder a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Ing. Jiří Čedík, FIEGE s.r.o., Prusa Research a.s., Novitim s.r.o., Rilancio s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., CigDus s.r.o., Daniel Menšík

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Kuchař / Kuchařka, Florista / Floristka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Řeporyje, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Bubeneč, Praha 7 - Troja, Praha 1 - Staré Město, Praha 5 - Hlubočepy, Ptice, Chýně, Hostivice, Beřovice, Rudná, okres Praha-západ, Loděnice, okres Beroun, Kralupy nad Vltavou, Beroun, Kozomín, Klecany, Postřižín, Úžice, okres Mělník

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

AJ den hledám HR IT Kladno možnost mzda nabídka náplň práce nová odpovědnost parkování pečlivost peníze práce pracovní pracovní prostředí prostředí příklad rozvoj společnost společnosti stabilní stravování telefon týden víkend zkušenosti životopis areál dobro kov model náplň obchod PC PR pracovní náplň představivost příjemné příjemné pracovní prostředí stav zkušenost