Hledáme lidem práci Manpower

Skladník

Lokalita Slaný
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste šikovným skladníkem, máte platné oprávnění VZV a hledáte uplatnění? Společnost, zabývající se prodejem a servisem nákladních automobilů a stavebních a silničních strojů Vám tuto možnost nabízí právě teď!

Popis pozice:

  • Zasklaďnování a vyskladňování náhradních dílů
  • Manipulace s VZV
  • Evidence v PC
  • Fyzicky náročné při zvedání těžších předmětů (do 30kg)
  • Pracovní doba - 1. týden 6-14:00, 2. týden 8-16:00

Profil kandidáta:

  • Zkušenosti z obdobné pozice
  • Oprávnění na VZV
  • Uživatelskou znalost PC
  • Fyzická zdatnost

Nabízíme:

  • Nástupní mzda 25.000Kč
  • Možnost finančního růstu
  • 25 dní dovolené
  • 100Kč stravenky, z části dotované zaměstnavatelem
  • Teambuildingové akce

  • Brno-město
  • Nela Štěříková
  • 18 000 – 19 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. června
  • Olomouc
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 27. srpna
  • Králův Dvůr
  • Skladník
  • 16 000 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 16. ledna
  • Mnichovice, Benešov
  • Lucie Elšíková
Zveřejněno: 15. června
  • Plzeň
  • Sládková Hana
Zveřejněno: 23. září
  • Plzeň
  • Markéta Dvořáková
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 30. června
  • Praha
  • Bravčoková
Zveřejněno: 15. srpna
  • Kopřivnice
  • Manpower
Zveřejněno: 4. ledna
  • Nový Jičín
  • Manpower
  • Lázně Bělohrad
  • Manpower

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kladno, Louny, Beroun, Ústí nad Labem

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

AJ akce auto automobil den doba evidence HR kandidát mobil možnost mzda náplň práce nová plat pozice práce pracovní pracovní doba růst sklad společnost stravenky teambuilding týden uplatnění zaměstnavatel zkušenosti znalost díl dovolené finanční kov náklad náplň oprávnění PC PR prodej profi servis stav stavební stroj uživatel zkušenost