Hledáme lidem práci Manpower

Šičky ranní směna - Klášterec nad Ohří

Lokalita Klášterec nad Ohří
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chcete pracovat převážně na ranní směny? Podílet se na výrobě produktů, které zachraňují lidské životy? Pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti?

Kontaktujte nás, rádi Vás pozveme na osobní setkání!

Jsme německá, úspěšná, rodinná firma se sídlem v Lübecku. Naše historie se datuje od roku 1889 a v současnosti zaměstnáváme okolo 14ti tisíc zaměstnanců po celém světě. Zabýváme se výrobou ochranných prostředků a zdravotnických zařízení.

Pro výrobní závod v Klášterci nad Ohří v současné době hledáme:

Popis pozice:

Šičky

- náplní práce je šití vnitřních výstelek helem pro hasiče nebo šití protichemických ochranných obleků.

Profil kandidáta:

- dobrý zrak

- manuální zručnost

- pečlivost, přesnost

- spolehlivost a samostatnost

- časovou a pracovní flexibilitu

- kladný přístup k práci a ochotu učit se nové věci

- znalost práce na pozici šičky

Nabízíme:

- mzda 18.800,- + až 3.200,- odměny

- firemní autobusovou dopravu (z Jirkova, Chomutova)

- stravenky v hodnotě 85,-Kč

- 5 týdnů dovolené po roce spolupráce

- odměny za přesčasové hodiny nad rámec zákonných příplatků

- příspěvek na Penzijní pojištění po 2 letech spolupráce

- odměnu za doporučení nového zaměstnance

- moderní a čisté pracovní prostředí

- kávu zdarma po zkušební době

- příspěvek na čištění oděvů

- další sezónní benefity (UNIŠEKY, nákupní poukázku do hypermarketu)

- nástup možný ihned

  • Ostrov, Karlovy Vary
  • Amphenol Tuchel Industrial GmbH,…
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 19. dubna
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 17. dubna
  • Chomutov
  • Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Služební auto
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Žatec, Louny
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Most
  • 30 000 – 43 000 Kč
včerejší
  • Postoloprty
  • KB - BLOK systém, s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Veleslavín, Praha
  • Markéta Šafaříková
  • 15 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Olomouc
  • KAJA s.r.o.
  • od 15 700 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Jirkov
  • HOZAN KURD s. r. o.
  • 16 280 – 25 000 Kč

Kaufland Česká republika v.o.s., ManpowerGroup s.r.o., Amphenol Tuchel Industrial GmbH, odštěpný závod, HOFMANN WIZARD s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., DISPONERO s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HEROS servis s.r.o., Möbelix, SKYCLEAN s.r.o., RS agentura práce s.r.o., Etimos Human s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, KRONOSPAN CR,spol. s r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Human-Res s.r.o., open recruitment s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Obsluha strojů, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Litvínov, Kadaň, Ostrov, okres Karlovy Vary, Chomutov, Dalovice, okres Karlovy Vary, Žatec, okres Louny, Karlovy Vary, Havraň, Most, Tis u Blatna, Nové Sedlo, okres Sokolov, Horní Slavkov, Postoloprty, Louny, Mnichov, okres Cheb, Jeníkov, okres Teplice

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Rekvalifikační kurzy v kostce

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

auto benefit benefity firma hasič hledám hodiny HR Chomutov IT Jirkov kandidát Klášterec Klášterec nad Ohří mezinárodní Most mzda nad Ohří náplň práce nové oděv odměny okolo pečlivost plat pojištění pozice práce pracovní pracovní prostředí prostředí přesčas příspěvek řízení samostatnost směny SOU společnost společnosti spolupráce stabilní stravenky zaměstnanců zaměstnáváme zdarma znalost Zruč dar díl dovolené firemní historie chemický kontakt kov lidské náplň národní německá osobní penzijní penzijní pojištění PR profi přístup rámec rok sezónní směna šičky výrobní závod zkušební