Hledáme lidem práci Manpower

Financial Supervisor

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti s účetnictvím a zároveň i s vedením týmu? Jako Team Leader v rámci účetního týmu už jste pracoval/a? Domluvíte se bez problému anglicky a práce v mezinárodní společnosti Vás zajímá? Tak nám o sobě dejte vědět a získejte lepší práci.

Popis pozice:

Jako finanční supervizor budete:

-Zabývat se interním účetnictvím ve výrobní firmě.

-Vést, koordinovat a kontrolovat účetní tým.

-Pravidelně reportovat vedoucímu závodu a finančnímu řediteli.

-Spolupracovat na řízení a sledování nákladů a efektivity.

-Spolupracovat s dodavateli, auditory, daňovými a finančními konzultanty.

Profil kandidáta:

Jak si Vás představujeme?

-Máte několik let praxe v účetním oddělení (rozumíte obecně platným účetním zásadám).

-Máte praxi jako vedoucí/Team Leader/supervizor.

-Ovládáte některý z ERP systému (ideálně Microsoft AX).

-Domluvíte se bez problému anglicky.

Nabízíme:

Co Vám nabízíme?

-Dobrý tým a příjemné pracovní prostředí

-Zajímavou mzdu

-Stravenky

-Týden dovolené navíc

  • Brno
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. března
  • Brno
  • Partners Financial Services, a.s.
  • 30 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. března
  • Brno
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • 60 000 – 80 000 Kč
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 21. března
  • Ústí nad Labem
  • Marksová Kateřina
Zveřejněno: 20. července
  • Olomouc
  • Lenka Zahradníčková
  • 37 000 Kč
Zveřejněno: 12. září
  • Praha
  • Team Assistant
Zveřejněno: 13. prosince
  • Plzeň
  • Simona Vacíková
Zveřejněno: 30. června
  • Úžice, Mělník
  • Operátor/ka
  • 17 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 15. října

RS Premiere s.r.o., Petr Havlík, EVROPA realitní kancelář, Daniel Zemánek, AC Jobs, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., APF VENTURE CAPITAL CR s.r.o., JOBSTART s.r.o., ROMAN HORNYCH, ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., CAPITALO CZ s.r.o., SMS finance, a.s., Česká pošta, s.p., SAFE LOGIC s.r.o., Česká spořitelna, a.s., K&L Rock Services s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Ubbe s. r. o., MELIDA, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Správa hřbitovů města Brna, příspěvková organizace, De Vries Group, a.s., Soukromá klinika LOGO s.r.o., TAMDA BRNO s.r.o., Senad Jahjefendič

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Recepční, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Realitní makléř / makléřka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Brno, Celá ČR, Šlapanice, okres Brno-venkov, Střelice, okres Brno-venkov

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

AJ anglicky audit auditor daň den interní ISO IT kandidát konzultant mezinárodní Microsoft náplň práce plat pozice práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí ředitel řízení sledování společnost společnosti stravenky týden týden dovolené navíc účetní vedení vedoucí zkušenosti daňový dovolené finanční náklad náplň národní navíc oddělení PR problém profi příjemné příjemné pracovní prostředí report stav systém tým účetnictví výrobní závod zkušenost