VELKOSKLAD HRAČEK - mzda až 27 000 Kč + týdenní zálohy!!!

Lokalita Praha
Firma CentralWork s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Hrubá mzda 23.000 – 27.000 Kč

CentralWork s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do skladu s hračkami hledáme šikovné pracovníky. Zajišťujeme dotované ubytování a dopravu.Práce vhodná pro muže, ženy i páry. Nástup možný IHNED nebo dle domluvy.

Náplň práce:

  • manipulace s paletovým vozíkem výhodou
  • balení a třídění zboží
  • práce ve třísměnném provozu
  • práce se scannerem
  • vychystávání zboží dle objednávkových listů

Požadavky:

  • manuální zručnost
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • dobrý zdravotní stav
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • časová flexibilita

Benefity:

  • DOCHÁZKOVÝ bonus
  • VÝKONNOSTNÍ bonus
  • od září SEZÓNNÍ BONUS až 5 000 Kč navíc
  • možnost práce přesčas
  • týdenní poskytování záloh ve výši 1 000 Kč
  • zabezpečené ubytování za 59 Kč/noc
  • nákup v Lego shopu do 6 000 Kč
  • příplatky dle zákoníku práce
  • možnost dlouhodobé spolupráce

Doporuč známeho a získej odměnu ve výši 2 000Kč!!!

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na email nebo volejte na tel. číslo zobrazit tel. číslo .

  • Praha
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 29 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Praha
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 209 – 300 Kč / hod
Zveřejněno: 26. března
  • České Budějovice
  • Manpower
Zveřejněno: 15. března
  • Nový Jičín
  • Manpower

DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., K2 moto s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., AZ FLEX, a.s., FLORA 24 s.r.o., MESSENGER a.s., AUTO PATRON s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Novitim s.r.o., Skanska a.s., New River International s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., KATRING, spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Kongresové centrum Praha, a.s., HakimiStyle s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Mlékárna Pragolaktos, a.s., Ředitelství silnic a dálnic s. p., Košík.cz s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Daniel Menšík, SECURITAS ČR s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Markmont, s.r.o., H&B Group s.r.o., Curso s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., JLV, a.s., ProfesKontakt, s.r.o., CEBYT, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., PACKMAN´S PACK s.r.o., Česká pošta, s.p., Aleš Veselý, abc květiny s.r.o., VLNIKA s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., PROROZVOZ s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., TOP HOTELS GROUP a.s., JANEMI s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Jitka Poláková, HOFMANN WIZARD s.r.o., open recruitment s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., TECHWOOD DESIGN s.r.o., Human-Res s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., CigDus s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o., Věra Pietrasová, Zrno zrnko s.r.o., Zavolejsikurýra.cz a.s., Grafton Recruitment s.r.o., DSA a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Náborář / Náborářka, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Revizní technik / technička, Zkušební technik / technička, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Nusle, Praha 10 - Uhříněves, Praha 5 - Stodůlky, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 9 - Kyje, Praha 4 - Krč, Praha 10 - Malešice, Praha 6 - Ruzyně, Praha 4 - Michle, Praha 1 - Nové Město, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 9 - Černý Most, Praha 9 - Běchovice, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Chodov, Praha 7 - Troja, Praha 9 - Letňany, Praha 4 - Hodkovičky, Praha 9 - Kbely

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

AJ benefit benefity bonus den dění email hledám HR IT možnost mzda náplň práce plat požadavky práce pracovní pracovník praxe přesčas příplatky sklad spolupráce třídění týden ubytování vhodná zákoník zdravotní zdravotní stav Zruč životopis kov list náplň navíc PR případ stav