Hledáme lidem práci Manpower

Relé-vantní elektrikář/elektroúdržbář - vhodné i pro absolventy!

Lokalita Horšovský Týn
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

A co firma, kde si můžeš v klidu říct, že tě korona nepřipraví o práci? Pokud tě taková firma zajímá, tak čti dál!

Popis pozice:

  • Nástup rovnou do kmene firmy
  • Údržba vstřikolisů a automatizovaných linek
  • Diagnostika závad a jejich následné opravy
  • Preventivní údržba a výměna opotřebovaných součástí strojů
  • Vedení technické dokumentace k těmto strojům
  • Práce ve směnném provozu

Profil kandidáta:

  • Zkušenosti s udržbou výrobních strojů, primárně jejich elektrických částí (i v rámci odborné praxe)
  • Platná vyhláška 50, minimálně paragraf 5
  • Loajalita, spolehlivost a stabilita v zaměstnání
  • ŘP sk.B - v případě dojíždění
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme:

  • Férová mzda, včetně zákonných příplatků
  • Reálná možnost profesního a finančního růstu
  • 5. týdnů dovolené
  • Dotované stravování - snídaně, obědy, večeře
  • Příspěvek na dopravu - 2,5 kč/km i na cestu z práce
  • Odměny na Vánoce
  • Kafeterie
  • Příspěvěk na penzijní připojištění
  • Firemní akce
  • Zvýhodněný tarif
  • Klimatizované pracoviště
  • Místo ve společnosti, která nepodléha ekonomickým krizím

  • České Budějovice
  • OBS Praha s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. září
  • Ostrava
  • TOP MONEY s. r. o.
Zveřejněno: 7. září
  • Hodonín
  • TESPRA Hodonín, s.r.o.
  • 23 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 5. října

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Plzeň, Třemošná

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

absolvent AJ akce auto Bor den dění dokumentace ekonom elektrikář elektro event firma IT kandidát loajalita místo možnost mzda náplň práce odměny paragraf penzijní připojištění plat pojištění pozice práce pracoviště praxe připojištění příspěvek růst SOU společnost společnosti stravování tarif Vánoce vedení vhodné zaměstnání zkušenosti automat daně dokument dovolené elektrický finanční firemní firmy kov náplň odbor odborné opravy penzijní PR profesní profi případ součást stroj technické údržba výměna výrobní zkušenost