Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Cukrář - možný i zkrácený úvazek (Havířov)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Havířov
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 300.000 Kč / rok
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

PRACUJTE TAM, KDE dáváme rovné příležitosti všem, bez předsudků.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Naše pekařství je opravdové, s opravdovou cukrárnou, kde vyrábíme tradiční Sacher a k výrobě dortů používáme pravou šlehačku.

Hodili by se nám

Cukráři, kteří umí vyrábět zákusky všeho druhu, včetně špiček, větrníků a samozřejmě dortů (většinou se šlehačkovým základem). Možný i zkrácený úvazek 6 hod. denně.

Co Vás čeká

Vstávání brzy ráno, ale za to budete dříve odcházet domů. Nebudete používat žádnou chemii, pouze přírodní ingredience. Snažíme se cukrařinu dělat tak, jak se dělat má.

Férová mzda a řada dalších výhod

  • smlouva na dobu neurčitou
  • mzda, vždy 11. den v měsíci
  • před Vánoci 13. mzda
  • po 3 letech 25 dní dovolené
  • příplatky za víkendy nad rámec zákona
  • stravenky
  • 10 % zaměstnanecká sleva na vše
  • čisté velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 110 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Litomyšl
  • Delirest Services s.r.o.
Zveřejněno: 24. listopadu
  • Horní Počernice, Praha
  • Valenzová Jana
  • 28 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Plzeň
  • 21 000 – 25 000 Kč
  • Brno
  • Tereza Tůmová
  • 70 000 – 100 000 Kč
Zveřejněno: 2. prosince

Autocentrum Ostrava s.r.o., MANDÍK, a.s., ARAKO spol. s r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Manuvia Bonjob s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Etimos Human s.r.o., Markmont, s.r.o., Delikana Ostrava s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., TresJob s.r.o., 3E PROJEKT, a.s., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace, Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., EAGLEEXPERT s.r.o., Trenkwalder a.s., AquaKlim, s.r.o., Bonsey And Evans s.r.o., DAKO Brno, spol. s r.o., TATRA TRUCKS a.s., Skanska a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Vedoucí obchodu, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Opravář / Opravářka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Elektrikář / Elektrikářka

Ostrava, Havířov, Opava, Bílov, okres Nový Jičín, Nošovice, Karviná

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Trainee program – první práce pro absolventy

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

AJ budoucnost cukrář den druh EU firma Havířov HR IT měsíc mzda na dobu neurčitou náplň práce plat práce prostředí příplatky smlouva stravenky úvazek víkend zaměstnanců zaměstnanec zkrácený úvazek životopis dovolené kov kvalitní na dobu náplň PR příležitost příležitosti rámec v roce zákazník zaměstnanecká