Obchodně-Produktový specialista

Lokalita Pardubice
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Břetenářová, zobrazit tel. číslo

Hledáme šikovného Produktového specialistu, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Společnost se zabývá výrobou čerpadel pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Pardubice

Popis pozice:

Tvorba technických nabídek, konzultace u klientů, uzavírání obchodních smluv

Kalkulace obchodních podmínek-komunikace s centrálou v Německu v anglickém nebo německém jazyce

Komunikace s techniky u klienta- specifikace problému- návrh vhodného řešení a produktu

Provádění montážních kontrol u klienta, uvádění do provozu, předání projektu

Cestování v rámci ČR za klienty – k dispozici služební automobil i k soukromým účelům

Profil kandidáta:

SŠ/VŠ vzdělání strojního či chemického zaměření

Komunikativní se slušným vystupováním, který se ale nebojí obléknout montérky a jít s technikem do provozu

Komunikace v anglickém nebo německém jazyce na denní bázi -telefonická komunikace s německou centrálou

Aktivní řidič – služební cesty v rámci ČR - cca 30% náplně práce

Nabízíme:

Individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

Služební automobil i pro soukromé účely

13. plat

Stravenky

Speciální cestovní bonus

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist