Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Fajn práce ve výrobě, až 37.000 Kč, bonus 20.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jihlava
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.000 – 37.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte stabilní zaměstnání v moderní firmě a orientujete se ve výkresové dokumentaci? Chcete mít možnost kariérního postupu a vysokého výdělku, náborový příspěvek 20.000 Kč, permanentky do bazénu, sauny.., penzijní připojištění a další lákavé benefity? Pak se nám určitě ozvěte, hledáme šikovné operátory/ky cnc strojů. Práce je vhodná pro muže i ženy. Nepožadujeme praxi na cnc strojích, vše Vás rádi naučíme! Nástup je přímo do KMENOVÉHO stavu společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnávání. V případě zájmu máme i výrobní pozice přímo v Jihlavě! Náplň práce: - zpracovávání plechových dílů dle zakázek - obsluha plně automatizovaných lisů (ne programování) - osazování strojů děrovacími a ohraňovacími nástroji Místo výkonu práce: Pelhřimov (nebo Jihlava) Nabízíme: - nástupní mzdu 30-31.000 Kč s následným růstem až na 37.000 Kč dle šikovnosti a praxe - náborový příspěvek 20.000 Kč navíc - stravenkový paušál, závodní stravování ve firmě - 5 týdnů dovolené - permanentky na volnočasové aktivity (bazén, sauna, masáže, fitness centrum) - penzijní připojištění - nástup přímo do kmenového stavu společnosti Požadujeme: - vyučení v tech. oboru nebo praxi v oboru - orientaci ve výkresové dokumentaci, zkušenost s měřidly - základní znalost práce s počítačem - ochotu pracovat ve třísměnném provozu (volné víkendy) - pro případné výrobní pozice v Jihlavě není třeba vyučení v tech. oboru ani praxe se čtením výkresů

  • Rakousko
  • Ondřej Severin
  • 2 000 – 2 200 €
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. května

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

agenturní zaměstnávání AJ auto benefit benefity bonus Bor hledám HR IT Jihlava masáže místo možnost nábor náplň práce nové operátor paušál Pelhřimov penzijní připojištění pojištění postup pozice práce praxe připojištění příspěvek růst společnost společnosti stabilní stravenkový paušál stravování vhodná víkend volno výkon vysoké zaměstnání zaměstnávání znalost agent automat centrum díl dokument dovolené kariérní kov masáž místo výkonu práce náborový náplň nástroj navíc obor obsluha penzijní počítač PR program případ stav stroj výrobní vyučení závod zkušenost