Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kontrolor/ka kvality, 187.000 Kč za 6 měsíců, svozy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Přerov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 27.000 – 31.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Chcete dělat zajímavou práci v moderní, stabilní firmě a v čistém prostředí? Chcete mít svozy z Přerova zdarma, získat 187.000 Kč za 6 měsíců a mnoho dalších benefitů? Pak se přidejte do fajn kolektivu firmy, která je jedním z předních výrobců komponentů do aut pro zákazníky, jako je Jaguar, Audi, apod. Není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme v našem moderním, školícím centru. Práce je vhodná pro muže i ženy. A co bude vaším úkolem? - kontrola kvality a balení dílů vyhodnocených výrobními operátory (dobrých i špatných), report neshod - jednoduchá obsluha strojů a zařízení ve výrobě - kontrola ukládání vadných dílů do označených boxů, kontrola vkládání dat do terminálu - spolupráce se směnovým mistrem Místo výkonu práce: Prostějov (svozy z Přerova zdarma ) Nabízíme: - svozy z Přerova, Prostějova zdarma - výdělek 187.000 Kč za 6 měsíců (vč. odměny za práci na projektu 25.000 Kč) - široké možnosti kariérního růstu na různorodé pozice a na mzdu až 30.000 Kč - stravenky 90 Kč - flexipassy na volnočasové aktivity - odměny za doporučení nového pracovníka 12000 Kč - dobře placené dobrovolné přesčasy (příplatky za víkend 50+25 %) - prémie dle výkonu - vzdělávací kurzy - volné víkendy, prac. dobu 7,5 h denně - dotované závodní stravování v nové, moderní kantýně - půjčovnu kol Next bike - pracovní oděvy - práci v mod­erním výrob­ním závodě a mnoho dalšího Požadujeme: - ochotu pracovat ve třísměnném provozu (prac. doba 6:00 - 14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

  • Tovačov
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 28 500 – 32 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Hranice, Přerov
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 22. března
  • Ústí nad Orlicí
  • Ing. Katarína Beniačová
Zveřejněno: 23. listopadu

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., LUMA trading s.r.o., RenoServices, s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, Advantage Consulting, s.r.o., M E T E C H  s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., MONT-KOVO, spol. s r.o., SH Job Partners s.r.o., Hřiště v CAJKU s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Achenbach Systems s.r.o., Comac jobs s.r.o., Bergasto a.s., Markmont, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., CERCLING CORP s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Recovera Využití zdrojů a.s., AB Max Lisovna Kovářov s.r.o., MedicProgress, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Kovář / Kovářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Mechanik / Mechanička, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka výroby, Servisní technik / technička, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Řidič / Řidička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Aranžér / Aranžérka, Obsluha strojů, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka, Fasádník / Fasádnice

Olomouc, Přerov, Troubky, Tršice, Dolní Újezd, okres Přerov, Radotín, Věrovany, Tovačov, Hulín, Velká Bystřice, Kroměříž, Milenov, Hlubočky, Všechovice, okres Přerov, Hranice, okres Přerov, Němčice nad Hanou, Potštát, Hněvotín, Fryšták, Prostějov

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Trainee program – první práce pro absolventy

Rekvalifikační kurzy v kostce

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

AJ benefit den doba IT kontrolor kurz kurzy kvality měsíc místo mistr možnost náplň práce nové oděv oděvy odměny operátor plat pozice práce pracovní pracovník praxe Prostějov prostředí Přerov přesčas přesčasy příplatky růst řízení spolupráce stabilní stravenky stravování Týn vhodná víkend volno výdělek výkon vzdělávací kurzy zdarma dar díl dobro firmy kariérní kolektiv kontrola místo výkonu práce možnosti náplň obsluha placené PR prémie projekt report rok stroj úkol výrobní vzdělávací kurz zákazník závod