Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Operátor/ka výroby • 29 300 Kč/měs • přímo Tachov

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Tachov
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.000 – 34.000 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Co od Vás očekáváme:

NABÍZÍME
29 300 Kč/měs

  • STRAVENKY v hodnotě 2 100 Kč
  • UBYTOVÁNÍ (100 Kč/den)
  • 1 500 Kč na dopravu z okolí
  • pracovní smlouvu na HPP
  • 5 týdnů placené dovolené
  • placené přesčasy, víkendy, svátky
  • možnost výplaty záloh na mzdu
  • MULTISPORT KARTA
  • odměnu 3 000 Kč za každého nového doporučeného kolegu

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • montáž různých typů plynových ventilů, kompletace, balení
  • práce v čistém prostředí vhodná pro muže, ženy, páry
  • třísměnný nebo nepřetržitý provoz
  • práce je přímo v Tachově, z Tachova se nikam nedojíždí

POŽADUJEME

  • manuální zručnost
  • preciznost, zodpovědnost
  • komunikativní znalost českého jazyka
  • schopnost pracovat v nepřetržitém provozu

Volejte zdarma zobrazit tel. číslo
Mobilní tel.č. zobrazit tel. číslo

  • Tachov
  • AMALTHEA ELECTRONICS CZ s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 15. dubna
  • Nišovice
  • Vertiv Czech Republic s.r.o.
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 30. března
  • Noviny pod Ralskem
  • AS-CASTING s.r.o.
  • 25 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 31. března
  • 35 000 – 45 000 Kč

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

den IT mobil možnost náplň práce nepřetržitý nové odpovědnost operátor plat platy pozice práce pracovní prostředí přesčas přesčasy sport stravenky Tachov vhodná víkend výplaty zdarma znalost Zruč české dar dovolené jazyk karta mobilní náplň placené PR schopnost svátky výroby