Technolog nástrojů

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Turnov
Firma KM Career s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Pro významného klienta působícího v Automobilovém průmyslu, hledáme na tuto pozici kandidáty, kteří splňují vstupní požadavky a oslovila je pracovní nabídka a náplň na tuto pozici.

Náplň práce:

  • Zodpovídá za kontrolu, optimalizaci a trvalé udržování sériových nástrojů.
  • Podporuje nové projekty ve fázi industrializace a v náběhu do sériové výroby.
  • Podává návrhy na odchylku výrobku, analyzuje technickou proveditelnost změny výrobku či procesu ve fázi vývoje a realizace změny.
  • Provádí analýzy, přijímá a realizuje nápravná opatření v případě neshodných výrobků, procesních a technologických problémů.
  • Podílí se na posuzování poptávek a smluv s externími dodavateli.

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického/technického zaměření.
  • Praxe na obdobné pozici v automotive min. 3 roky.
  • AJ na komunikativní úrovni, znalost NJ výhodou.
  • Řidičský průkaz „B“
  • PC znalosti: MS Office, MS Project, SAP
  • Znalost SPC a analýzy způsobilosti – výhodou
  • Znalost FMEA, QFD, DOE – výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Propracovaný systém bonusů a prémií
  • Benefitní program Cafeterie
  • Příspěvek na stravování, závodní jídelna
  • Příspěvek na masáže
  • Dovolená 25 dnů

Oslovila Vás tato nabídka? Chcete pracovat pro tuto společnosti? V případě zájmu volejte nebo pište pro bližší informace a osobní pohovor na tuto kontaktní osobu:

Jana Wollmannová
Tel.: zobrazit tel. číslo
E-mail: e-mail přes odpovědní formulář
Web: www.kmcr.eu
Evidenční číslo: 0063

  • Březnice, Příbram
  • LST WOOD s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. prosince
  • Trhanov
  • Pfeifer Holz s.r.o.
  • od 26 500 Kč
Zveřejněno: 28. listopadu
  • Polná
  • TKZ Polná, spol. s r.o.
  • od 33 000 Kč
Zveřejněno: 18. října
  • Žďár nad Sázavou
  • ŽĎAS, a.s.
  • 23 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 14. července
  • Česká Třebová
  • Josef Škrkoň - Techplast, a.s.
  • od 112 Kč / hod
Zveřejněno: 14. září
  • Polná
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 13. ledna
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 29. května
  • Svatava
  • Svatavské strojírny s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 22. srpna
  • Polička
  • Poličské strojírny a.s.
  • od 21 500 Kč
  • České Budějovice
  • BBH Tsuchiya s.r.o.
  • 23 500 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 11. června
  • Turnov
  • KM Career s.r.o.
Zveřejněno: 5. ledna
  • Mnichovo Hradiště
  • Jablonec nad Nisou
  • Hettich ČR k.s.
  • Liberec

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jičín, Mladá Boleslav, Poděbrady

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

AJ auto automobil benefit bonus den dovolená ekonom e-mail EU hledám hodnocení IT kandidát masáže měření mobil nabídka náplň práce nová nové Office ohodnocení pohovor požadavky práce pracovní pracovní nabídka praxe příspěvek společnost společnosti stabilní stravování vzdělání změny znalost znalosti analýzy cafeterie díl externí finanční informace kontakt masáž náplň nástroj osobní PC PR problém proces program projekt průmysl případ rok stroj systém technické technolog výroby závod způsobilost