Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Operátor/ka výroby •ubytování 2 lůžkových pok. •21 000 Kč/m

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pardubice
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 21.000 – 25.000 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Co od Vás očekáváme:

NABÍZÍME

  • 21 000 Kč/měs
  • 1 500 Kč docházkový bonus
  • ubytování na 2 lůžkových pokojích za 850 Kč/měs
  • příplatky za směnnost – třísměnný (8 hodinové směny) nebo nepřetržitý provoz (12 hodinové směny – krátký/dlouhý týden )
  • dotované stravování na pracovišti, za noční směnu stravenka v hodnotě 85,– Kč
  • ubytování jen za 850 Kč/měs nedaleko pracoviště, pokoje pro 2 osoby
  • 25 dní dovolené
  • týdenní zálohy na mzdu
  • po nástupu odborné zaškolení na pracovišti
  • čisté klimatizované prostředí
  • práce vhodná pro muže i ženy
  • dlouhodobé zaměstnání na HPP

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • jednoduchá obsluha poloautomatické montážní linky
  • kontrola kvality výrobků dle instrukcí a pravidel firmy
  • třísměnný nebo nepřetržitý provoz

POŽADUJEME

  • schopnost pracovat v třísměnném nebo nepřetržitém provozu
  • manuální zručnost, pečlivost
  • spolehlivost v docházce

KONTAKT
Tel.: zobrazit tel. číslo
e-mail přes odpovědní formulář
Pobočka Pardubice: Na Hrádku 105, 530 02 Pardubice

  • Pardubice
  • COREX Pardubice s.r.o.
  • 33 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 19. dubna
  • Pardubice
  • SKYCLEAN s.r.o.
  • 7 200 – 8 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 18. dubna
  • Pardubice
  • RONAL CR s.r.o.
  • 34 000 – 54 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Pardubice
  • Manuvia GreatWork s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 17. dubna
  • Brno
  • AG.WORK s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 9. listopadu
  • Ústí nad Orlicí
  • Kamody s.r.o.
  • od 17 800 Kč
  • Jindřichův Hradec
  • Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.
  • od 17 000 Kč
  • DAMVEL JH s.r.o.
  • 23 000 – 26 000 Kč

Libor Toman, KAMENICTVÍ LOUHA s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., AC Jobs, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ERA a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Personal fabric - agentura práce, a.s., COREX Pardubice s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Manuvia Job s.r.o., RONAL CR s.r.o., Manuvia GreatWork s.r.o., ABI Special s.r.o., WOLTERS PACKAGING CZECH s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Kameník / Kamenice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Výškový specialista / specialistka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Fasádník / Fasádnice, Technik / technička automatizace

Pardubice, Kostěnice, Chrudim

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

auto bonus Bor den HR IT kvality náplň práce nepřetržitý nové operátor Pardubice pečlivost plat pobočka pozice práce pracoviště prostředí příplatky směny stravování školení týden ubytování vhodná zaměstnání Zruč automat dovolené firmy kontakt kontrola kov linky na pracovišti náplň obsluha odbor odborné PR schopnost stravenka výroby