Operátor výroby Valašské Meziříčí (+50% za přesčasy) 2 směny

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Valašské Meziříčí
Firma REAL JOB s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní

Co od Vás očekáváme:

Pracujte pro jednoho z největších výrobců reproduktorů koncernu Volkswagen Group !

Práce je vhodná pro každého, nevyžadujeme předchozí praxi. Nabízíme možnost ubytování nebo příspěvku na dopravné. Pracuje se pouze od pondělí do pátku ve 2 směnném provoze, víkendy jsou volné!

Náplň práce:

  • kompletace reproduktorů do automobilů (nenáročná práce převázně v sedě)

Nabízíme:

  • stálé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • prémie, výkonostní odměny, docházkový bonus, směnový bonus
  • možnost práce přesčas – příplatek 50%
  • stravenky 100kč
  • příspěvek na dopravné (podle lokality)
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

  • Rožnov pod Radhoštěm
  • Comac jobs s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. března
  • Kopřivnice
  • 24 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Hranice, Přerov
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na dopravu
  • Kladno
  • Veronika Jiránková
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 22. srpna

Autocentrum Ostrava s.r.o., MANDÍK, a.s., DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Valašské Meziříčí, SH Job Partners s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., STAVOŠI s.r.o., Markmont, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., ARTEMIS agency s.r.o., AC Jobs, s.r.o., TRIMILL, a.s., ManpowerGroup s.r.o., RenoServices, s.r.o., Petr Kovanda, BBA HRANICE, spol. s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Kovář / Kovářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Opravář / Opravářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Elektrikář / Elektrikářka

Ostrava, Havířov, Bílov, okres Nový Jičín, Nošovice, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Nový Jičín, Vsetín, Šenov u Nového Jičína, Všechovice, okres Přerov, Dolní Bečva, Bělotín, Kopřivnice, Hranice, okres Přerov, Frenštát pod Radhoštěm

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

auto automobil bonus IT Meziříčí mobil možnost náplň práce NDA odměny operátor plat práce přesčas přesčasy směny SOU stravenky Valašské Meziříčí dohody kolektiv kov lokality náplň operátor výroby poměr PR výroby