Práce: Kompletace reproduktorů - Valašské Meziříčí (plat od 18.000)

lokalita: Valašské Meziříčí zadavatel: REAL JOB s.r.o. Odpovědět na inzerát

Nabizíme kreativní zaměstnání v moderní mezinárodní společnosti, jedná se o práci ve 3 směnném provoze pouze od pondělí do pátku s možností zajištění ubytování zdarma nebo příspěvku na dopravné.

Náplň práce:

  • kompletace reproduktorů do automobilů (nenáročná práce převázně v sedě)

Požadujeme:

  • pečlivost a spolehlivost
  • výbornou docházku do zaměstnání

Nabízíme:

  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • prémie, výkonostní odměny, docházkový bonus, směnový bonus (průměrný výdělek je 100Kč čistého/hod)
  • možnost práce přesčas – příplatek 50%
  • stravenky 80Kč (příspěvek 55%)
  • příspěvek na dopravu (podle lokality)
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • možnost zajištění ubytování zdarma

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

18.000 – 22.500 Kč

Kontaktní osoba

Pavel Jorpalidis

Telefon

778070274

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist