Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Pomocný skladník • ubytování ZDARMA u práce • 18 400 Kč/měs

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Bor
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 18.400 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Co od Vás očekáváme:

NABÍZÍME

  • 18 400 Kč/měs.
  • UBYTOVÁNÍ ZDARMA přímo v místě výkonu práce
  • stravenky v hodnotě 75 Kč
  • 5 týdnů placené dovolené
  • týdenní zálohy na mzdu
  • možnost výplaty mzdy v hotovosti
  • k dispozici jídelní automaty
  • MULTISPORT KARTA

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • příprava a kompletace zásilek, balení, etiketování
  • práce se skenerem
  • jednosměnný/dvousměnný provoz dle oddělení
  • práce vhodná pro ženy, muže, páry

POŽADUJEME

  • trestní bezúhonnost
  • základní znalost práce na PC
  • znalost základní matematiky
  • časovou flexibilitu
  • spolehlivost

VOLEJTE ZDARMA zobrazit tel. číslo
MOBILNÍ TEL.Č. zobrazit tel. číslo

  • Plzeň
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března

Randstad HR Solutions s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Šmídl s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Trenkwalder a.s., Česká pošta, s.p., INDEX NOSLUŠ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Sahm s.r.o., Elflein Transport s.r.o., Faiveley Transport Plzeň s.r.o., LT trade s.r.o., Manuvia People CZ a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Dischner, Speditions- und Handelsgesellschaft mbH, ČESKÁ VEJCE FARMS, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., ZDAR, a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., APB - PLZEŇ a.s., Správa železnic, státní organizace, LAUTARO logistics s.r.o., OMSTAVBY s.r.o., RUG CZ, s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Personal fabric - agentura práce, a.s., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., INTERCONEX - MOBIL, a. s., Nehet Logistic s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Košík.cz s.r.o., Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., TFS International s.r.o., ATLANTA WORLD Group s.r.o., GXO Logistics Services Czech s.r.o., Adient Czech Republic s.r.o., Easy Work Company s.r.o., Traporeda work s.r.o., Euro práce west s.r.o., Autodoprava J + M Zeman s.r.o., TD SYNNEX Czech s.r.o., Borská servisní s.r.o., Aleš Wolf, Ing. Vladimír Matoušek, KDK Automotive Czech s.r.o., OPUS MAX s.r.o., LK&KO WORK s.r.o., EUROSTYLE SYSTEMS TACHOV s.r.o., Tachsped s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Strojmistr / Strojmistrová, Závozník / Závoznice, Konzultant / konzultantka IT, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Vedoucí obchodu, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Plánovač / plánovačka výroby, Úředník / Úřednice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Vedoucí skladu

Bor, Celá ČR, Tachov, Stříbro, Chodová Planá, Heřmanova Huť, Horšovský Týn, Přehýšov, Staňkov, okres Domažlice, Mariánské Lázně, Stod, Nýřany, Domažlice, Vejprnice, Plzeň, Třemošná, Horní Slavkov, Cheb, Přimda, Třemešné, Lom u Tachova

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Odbory - proč a jak je založit

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

auto den IT mobil možnost mzdy náplň práce plat platy pozice práce sklad sport stravenky týden ubytování vhodná výkon výplaty zdarma znalost automat dar dovolené karta náplň oddělení PC placené pomoc PR příprava