Zástupce vedoucího prodejny - Jihlava

Lokalita Jihlava
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Šárka Hajšmanová, zobrazit tel. číslo

Pro nadnárodní společnost spravující známé módní značky hledáme na prodejnu jedné z nich zástupkyni/zástupce manažera.

Popis pozice:

  • zodpovědnost za vzhled prodejny a pohodovou atmosféru
  • zajištění bezproblémového chodu prodejny
  • motivace týmu, plánování směn, dodržení prodejního plánu...

Profil kandidáta:

  • zkušenosti z obdobné pozice min. jeden rok
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • přátelskou a otevřenou povahu s přirozenou autoritou
  • uživatelskou znalost práce s PC
  • časovou flexibilitu a odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • zázemí moderní společnosti s přátelským přístupem
  • motivující finanční ohodnocení
  • práci na prodejně, které se dlouhodobě daří
  • flexibilní pracovní dobu (možnost plánovat si směny)
  • detailní zaškolení
  • zaměstnaneckou slevu na nákupy módního oblečení
  • zajištěný Dress Code
  • stravenkový paušál
  • MultiSport karta
  • nástup možný ihned

Místo pracoviště: Jihlava

Máte zájem o tuto nabídku?