Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Operátor výroby • 30 000 Kč/měs • ubytování• Rokycany

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Mýto
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 27.000 – 31.000 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Co od Vás očekáváme:

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • montáž velkokapacitních chladících zařízení ve strojírenské výrobě
  • 3 směny / 8 hod

NABÍZÍME

  • 30 000 Kč/měs
  • 5000 Kč náborový bonus
  • 1 500 Kč příspěvek na zajištěné ubytování / i na vlastní bydlení
  • nadstandardní příplatek za svátek 150 %
  • příplatek noční 10%, za práci v sobotu 20%, v neděli 30%
  • obědy je za 33 Kč (závodní stravování)
  • týden dovolené navíc
  • svozová doprava ZDARMA z Rokycan, Plzně a Strašic, Volduch, Oseku u Rokycan, Mirošova, Hrádku, Břas, Berouna, Zdic, Žebráku, Cerhovic
  • možnost parkování v areálu pracoviště
  • 3 000 Kč odměna za doporučení nového zaměstnance
  • týdenní zálohy

POŽADUJEME

  • znalost ČJ
  • manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav

Volejte zdarma zobrazit tel. číslo

Mobilní tel. č. zobrazit tel. číslo

  • Mýto
  • Manuvia Plzeň
  • 30 000 – 37 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 21. března
  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Holešovice, Praha
  • Zuzana Jechová
Zveřejněno: 19. července

MANDÍK, a.s., Schäfer - Menk s.r.o., VELKÁ PECKA s.r.o., Manuvia Plzeň, Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., DISPONERO s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Vladimír Švejnoha, Omega Hořovice spol. s r.o., SH Job Partners s.r.o., Geomine a.s., SENCO Příbram spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Pavlis s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., futurel s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Markmont, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., D.S.D. PRAKTIK s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., RACCOON s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Globus ČR, v.o.s., B & BC, a. s., Skanska a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., H&B Group s.r.o., ARBYD CZ s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Swisspearl Česká republika a.s., Trenkwalder a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Projektant / Projektantka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Hostomice, okres Beroun, Plzeň, Chrášťany, okres Praha-západ, Mýto, Rokycany, Mirošov, okres Rokycany, Hořovice, Žebrák, Dýšina, Příbram, Suchomasty, Plasy, Chotíkov, Beroun

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

AJ Beroun bonus Bor den HR IT Mirošov mobil možnost nábor náplň práce NDA nové operátor Osek parkování plat pozice práce pracoviště příplatek příspěvek Rokycany řízení směny stravování svátek týden týden dovolené navíc ubytování zdarma zdravotní zdravotní stav znalost Zruč Žebrák areál dar doprava dovolené kov mobilní náborový náplň navíc odměna operátor výroby oprava PR rok standard stav stroj výroby závod