Finanční manažer

Lokalita Krupka
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Michaela Poláková, zobrazit tel. číslo

Do nově zavedené pozice hledáme Finančního manažera.

Popis pozice:

  • Vytvoření a zpracování měsíčních závěrek
  • Doled nad rozpočty
  • Vytváření účetní závěrky a auditu
  • Reporty z účetních dat a finančních analýz
  • Kontrola nákladů a reporting
  • Optimalizace finančních procesů
  • Řízení finančních toků
  • Úzká spolupráce s dalšími odděleními v rámci společnosti

Profil kandidáta:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • AJ na úrovni min. B2 (komunikace se zahraničním probíhá výhradně v angličtině)
  • Detailní znalost účetnictví podle českých standardů, daní a zkušenosti s auditem
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Praxe ve financích min 3. roky
  • Všestrannost, drive a zájem o finanční oblast

Nabízíme:

  • Motivující platové ohodnoceí
  • Dovolená navíc
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování a mnoho dalšího...

Máte zájem o tuto nabídku?