Nákupčí

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Nová Paka
Firma JOBSTART s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 40.000 – 55.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

NÁKUPČÍ:

Požadujeme

  • 2–3 roky zkušenosti v oblasti nákupu
  • dobrá znalost AJ – častá komunikace s mezinárodními klienty
  • seriozní vystupování
  • energetický přístup k práci
  • analytické schopnosti, smysl pro detail a orientace na výsledek
  • dobré vyjednávací schopnosti
  • ochota cestovat

Nabídka

  • motivační mzdové ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • mnoho firemních benefitů
  • odměny každý rok či za odpracované roky
  • možnost profesního postupu
  • práci v příjemném pracovním prostředí

Pracovní náplň:

  • úzká spolupráce s dalšími nákupčími a výrobou a dohled nad logistikou
  • řízení tří výrobních závodů v oblasti nákupu
  • projednávání nákupních cen a nákupních podmínek
  • vedení nákupní strategie a dodržování cílů
  • reporting vedení
  • úzká komunikace s dodavateli, služební cesty