Hledáme lidem práci Manpower

Reklamační technik pro IT - vhodné i pro absolventy

Lokalita České Budějovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Obchodní společnost v Českých Budějovicích, zabývající se prodejem výpočetní techniky a spotřební elektroniky, rozšiřuje svůj tým o Reklamačního technika, zodpovědného za administrativní činnosti spojené s příjmem, testováním a expedicí reklamací.

Profil kandidáta:

  • Středoškolské vzdělání nejlépe elektrotechického směru
  • Znalost MS Office
  • Znalost práce v informačním systému I6 výhodou
  • Znalost základních parametrů IT a spotřební elektroniky výhodou
  • Znalost AJ výhodou
  • Samostatnost, pečlivost, komunikační dovednosti

Nabízíme:

  • Práci v mladém kolektivu
  • Moderní pracovní prostředí
  • Možnost profesního růstu
  • Přístup k novinkám v oblasti IT
  • Služební telefon bez limitu
  • Penzijní pojištění s příspěvkem zaměstnavatele
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky

  • České Budějovice
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. března
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 21. března
  • Homole
  • STAVOKLIMA s.r.o.
  • 35 000 – 51 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 26. března
  • Homole
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Holešovice, Praha
  • Mgr. Lucie Šleglová
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Parkoviště
Zveřejněno: 6. července
  • Úžice, Mělník
  • Operátor/ka
  • 17 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 15. října

Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., RACCOON s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Česká pošta, s.p., Skanska a.s., Manuvia České Budějovice, ČES - Českobudějovická elektromontážní společnost, s.r.o., MK správní společnost s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zedník / Zednice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Opravář / Opravářka, Fasádník / Fasádnice, Přijímací technik / technička, Vedoucí servisu, Elektronik / Elektronička, Diagnostik / Diagnostička

České Budějovice, Litvínovice, Homole

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

absolvent administrativní administrativní činnost AJ činnost elektro IT kandidát Luže Most možnost náplň práce obchodní Office pečlivost pojištění pozice práce pracovní pracovní prostředí prostředí reklama růst samostatnost služební společnost stravenky technik telefon vhodné výpočet vzdělání zaměstnavatel znalost administrativní činnosti činnosti dovednost dovolené informační kolektiv komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti limit náplň obchod oblast oblasti odpovědné penzijní penzijní pojištění PR prodej profesní profi přístup systém technika techniky test tým